Täna toimus U-10 B-taseme viimane 4. Eesti jalgpalli Liidu noorte MV osaturniir. Turniir toimus Ülenurme staadionil ning turniiril osalesid : Raasiku FC Joker, FA Tartu Kalev Must, Rae Spordikool ja Põlva JK Lootos.
Mängud: 
Lootos vs Raasiku FC Joker  3:3 (Mattias, Hendrik, Marten)
Lootos vs FA Tartu Kalev Must  4:1 (Egert 2, Hendrik, Mattias)
Lootos vs Rae Spordikool 1:0 (Revo)
Koosseis: Marten Lõhmus, Jarko Maidla, Revo Lipmeister, Hendrik Karuse, Andero Nuuma, Aron Avikson, Robert Kähr, Villem Volt, Egert Laanjõe, Robi Tobreluts, Revon Raha, Andri Oinberg, Aro Varusk, Mattias Metskaev.
Treener Temari Nuuma kommenteeris omaltpoolt tänast turniriipäeva” Väga hea turniiripäev. Kahju esimesest mängust, kus lasime viimase 3 minutiga 2 väravat lüüa ning mängisime 3:1 eduseisu maha. Kalevi vastu oli mäng täielikult meie kontrolli all ja suutsime päris hästi söötudega vastast üle mängida. Rae Spordikooli vastu oli meil probleeme lahendamisega, sest mitu korda olid meie mängijad väravavahiga 1v1, aga kahjuks ei suutnud neid olukordi ära lahendada. Paar minutit enne lõppu aitas Revo meid välja, kes palliga hakkas oma väljaku poolelt palliga triblama ning lõi ka võiduvärava. Kokkuvõttes väga hea pingutus, tublid poisid ning selleks hooajaks ENMV turniiridega kõik”

Lisa kommentaar