2:6 78`.Dajana Smirnova
2:7 88`.Dajana Smirnova

FC Lootos/SK Barca: 8-Meribel Toim (vv), 2-Mae Lillo (k) , 7-Elis Vozijan, 16-Mia Erikson, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 21-Laura Pallon, 22-Angelika Kõlu, 31-Lii Neeme, 34-Kristel Tihhomirov, 94-Getter-Liis Kukk, 11-Anete Vozijan, 28-Saara-Lee Raide, 29-Keitlin Kärmas, 38-Anet Arrak.   Treenerid : Kaido-Meinhard Kukli ja Andres Bõkarev

Tallinna JK Legion :

Peale Jaanipäevapidustusi võõrustavad U17 eliitliiga teises liigas osalevad tüdrukud kodusel Lootosparkil liigatabelis liidrikohta hoidvat Tallinna JK Legioni. Vastastel on kahest kohtumisest kaks võitu (6:1 Võru FC Heliose ja 3:1 FC Elva üle). Meie tüdrukutel on  mängitud üks mäng enam ja tabelis võit, viik, kaotus ja neli punkti.

Külalisvõistkond asus kohtumist 8.minuti väravast juhtima ja olgugi, et võimalusi skoori suurendamiseks avanes neil rohkelt, palle nad väravasse ei saanud. Hoopis poolaja viimase minutil õnnestus koduvõistkonnal hea kontrarünnak ja Kristel Tihhomirovi väravast läksid võistkonnad  tulemusega 1:1 poolajapausile.

Teiseks poolajaks oli paremini valmis vastasvõistkond, kes kiirelt kaks väravat lõi, enne kui Angelika Kõlu vahe taas minimaalseks vähendas. Edasi oli liiklus ainult ühesuunaline ja Legion võttis lõpuks suure 2:7 võidu.

Järgmine mäng ootab tüdrukuid 2.juulil kui Elvas mängitakse sealsete eakaaslastega.