9.oktoober kell 18:30, Kohila staadion, TU 15 meistrivõistlused

Kohila JK Püsivus – FC Lootos

0 : 3 (0:0)

Kohtunik: Ott Reinumäe
Pealtvaatajaid: 15
Ilm: +8C, lausvihm

väravad:
0:1 55`. ov Liisi Rump
0:2 64`. Kärt Hüdsi
0:3 66`. Kärt Hüdsi

JK Püsivus:

FC Lootos: 1-Birgit Rammo (vv), 2-Mae Lillo, 3-Janely Belausev,  5-Sandra Haidak, 6-Kati-Karoli Silla, 7-Rebecca Kähr, 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 12-Ly Saarniit, 17-Marianne Veberson, 18-Kätlin Vassil, 23-Indra-Liz Nemvalts. Treener: Kaido Kukli

Naiskonna järelkasv mängis hooaja eelviimase kohtumise kui välismängus suudeti teise poolaja hiliste väravate toel alistada 3:0 Kohila Püsivus. Laus sajus kulgenud kohtumise esimesel poolajal palli väravasse ei saadud ja skoori avasid vastased 51 minuti omaväravast. Võistkonna kapteni ja suurima väravaküti Kärt Hüdsi kaks väravat enne kohtumise lõppu kindlustasid allegrodele kolm punkti, millega ollakse enne neljapäeval toimuvat viimast vooru medalis kinni. Viimane voor tuleb aga tõeline põnevusetendus, kus kõikides mängudes on tulemus oluline ja võib teha muudatusi lõppjärjestuses nii esimese nelja võistkonna kui ka kohtadele 5-7.

Treener Kaido Kukli mängu järgsed kommentaarid: “Eile oli väga halb ilm ja mitte kuidagi me ei saanud palli väravasse ja see kolm punkti tuli ikka väga raskelt. Kuna tabeli tipus on väga tihe, siis on väga huvitav jälgida kuidas tüdrukud pinge all mängimisega hakkama saavad. Neid mänge on see hooaeg juba mitmeid olnud ja eile oli samuti üks selliseid mänge. Aga nad olid tublid ja said. Nüüd tuleb veel viimases voorus teha korralik mäng ja eks siis paistab, millise koha või medalid tüdrukud lõpuks saavad. ”

Tabeliseis enne viimast vooru

  1. Tallinna FC Levadia 39 p.
  2. JK Tabasalu 38 p.
  3. FC Lootos 37 p.
  4. Nõmme Kalju 36 p.
  5. Pärnu JK  25 p.
  6. Tallinna FC Flora 24 p.
  7. Tallinna FC Ajax 23 p.
  8. Kuusalu Kalev 13 p.
  9. Kohila JK Püsivus 5 p.
  10. FC Elva 2 p.

Viimase vooru mängud (algavad kell 17)

FC Lootos – Kuusalu Kalev (Lootospark)

FC Flora – Kohila Püsivus (Nike Arena)

Pärnu JK – JK Tabasalu (Koidula gümnaasiumi staadion)

Tallinna FC Ajax – FC Elva (Ajaxi kunstmuru)

Nõmme Kalju FC – Tallinna FC Levadia (Hiiu staadion)

 

Lisa kommentaar