21.mai osales tüdrukute U15 võistkond Tallinnas toimunud jalgpalliturniiril SKF CUP 2017. Rootsi kuullaagritootja poolt sponsoreeritaval võistlusel osales kahes alagrupis kokku 8 eesti tugevaimat 2002 sündinud tütarlaste võistkonda. Turniiri võitja auhinnaks oli sõit juulis Rootsi, Göteborgis toimuvale Gothia CUP-ile.

Allegrod mängisid grupis A, koos Pärnu JK, Tabasalu ja Tallinna Kaleviga. B alagrupis mängisid FC Flora, FC Elva, Nõmme Kalju FC ja Suure-Jaani United.

Võistkond koosseisus: Hanna Rästa, Indra Liz Nemvalts, Karmen Piirimaa, Keiju Planken, Keitlyn Metsmaa, Sandra Haidak, Kärt Hüdsi, Ita Lillo, Kätlin Vassil, Marianne Veberson, Kati-Karoli Silla, Birgit Rammo, Ly Saarniit, Lisethe Lanno
Treener : Kaido Kukli, esindaja Margus “veli” Lillo.

Avakohtumises alistati Keiju Plankeni väravast 1:0 Pärnu JK, kuid teises mängus tuli tunnistada Tabasalu JK 1:0 paremust. Alagrupi viimases mängus võideti 1:0 JK Tallinna Kalev. Värava lõi Hanna Rästa. Alagrupis kindlustati sellega teine koht ja mäng turniiri pronksmedalite peale. Vastaseks B alagrupis teiseks jäänud Suure-Jaani United. Suur väljak ja varajane ärkamine tegid oma töö ning Suure-Jaanile seekord vastu ei saadud. Mängust pidid vigastuste tõttu kõrvale jääma ka Hanna Rästa ja Ita Lillo. See eest said aga mängupraktikat need, kes tavaliselt varumängija rollis.  Kokkuvõttes turniirilt neljas koht.

Treener Kaido Kukli mängujärgsed kommentaarid. “Olen rahul kohaga. Tugevast alagrupis kaks võitu saada ning turniiri võitjal ainult üks värav lasta lüüa. Tüdrukud mängisid oma taseme piiril. Loomulikult annab mängulist poolt veel kõvasti parandada, kuid neli tugevat mängu andsid võistkonnale palju kogemust juurde. Kui täna võistkonna parimat valida, siis võiks esile tõsta Kärt Hüdsi. Väravat te ei löönud, kuid töötas võistkonna jaoks kõvasti. Viimases mängus oli Suure-Jaani meist ikka üle ja oma jälje jätsid ka vigastused. Aga kokkuvõttes – tüdrukud olid tubli ja mina jäin rahule”.

SKF4.koht

 

Mängude ajakava:

Grupp AEG 1.voor TULEMUS
A 9 00 TABASALU vs JK KALEV
B 9 35 FC FLORA vs N.KALJU FC
A  10  10 PÄRNU JK vs FC LOOTOS  0:1 Keiju
B 10 45 FC ELVA vs S-JAANI U.
2.voor
A 11 20 TABASALU vs FC LOOTOS  1:0
B 11 55 FC FLORA vs S-JAANI U.
A 12 30 JK KALEV vs PÄRNU JK
B 13 05 N.KALJU FC vs FC ELVA
3.voor
A 13 40 JK KALEV vs FC LOOTOS  0:1 Hanna
B 14 15 FL FLORA vs FC ELVA
A 14 50 TABASALU vs PÄRNU JK
B 15 25 N.KALJU FC vs S-JAANI U.
3.koht 16 00  FC LOOTOS vs  S-JAANI U.  0:2
1.koht 16 40  TABASALU vs  N.KALJU FC  

Lisa kommentaar