Abikohtunikud: Jakob Keller, Lauri Lehiste

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 11-Kristel Kotkas, 15-Astrid Erik, 34-Merili Tamm, 31-Katrin Piirimaa (90+1`.28-Keiju Planken), 2-Kirta Talgre(k)(86`. 8-Johanna Luik), 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 6-Sandra London(86`. 25-Getter Lepp), 7-Ave-Lii Laas(90+1`.12-Keitlyn Metsmaa), 13-Hanna Rästa (75`.24-Katariina Kinnunen)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 24-Katariina Kinnunen, 25-Getter Lepp, 28-Keiju Planken Treener: Kaido Kukli, esindaja: Indrek Käo, Füsio: Kärt Satsi

Noortekoondis: 1-Anastasia Zabello(75`.12-Jonna Soomets), 15-Liis Karlson, 2-Carmen Kaidi Jõeleht, 16-Getter Saar, 8-Grete Daut, 3-Anna Suzdalev (75`.7-Tuuli Tasa), 6-Eliisabet Pedak, 9-Linette Listmann (62`. 10-Annabel Jäär), 5-Riin Satsi, 4-Marianna Kees (46`. 11-Hanna-Lisa Kuslap), 14-Carmen Kärg (46`. 13-Kreete Õun)
varus: 7-Tuuli Tasa, 10-Annabel Jäär, 11-Hanna-Lisa Kuslap, 12-Jonna Soomets, 13-Kreete Õun
Treener: Kaidi Jekimova, abitreener: Silver Nõmmiksaar, vv.treener: Jekaterina Paškevitš, Füsio: Daria Narõškina

Naiskond mängis täna kodus järjekordse Meistriliiga kohtumise. 1328 päeva oli möödas allegrode viimasest võidust Meistriliigas. Tõsi, 1180 päeva sellest veedeti madalamates liigades ning võimalus Meistriliigas võidu nimel heidelda puudus. Täna, kuuenda vooru mängus alistati Sandra Londoni teise poolaja väravatest Noortekoondis 2:0. Ühtlase kahekordistati ka selle hooaja löödud väravate arv.

Kohtumine algas Lootose kerge ülekaaluga ning mitmel korral jõuti välja vastaste trahvikasti, kuid löögile pääseti harva. Poolaja keskel siiski tekkisid ka esimesed ohtlikud hetked. Esmalt lajatas Liisi Anete Marki trahvikasti joonelt löödud löök latti. Seejärel pääses äärelt läbi Ave-Lii Laas, kelle viie kastist tehtud löök tabas posti. Mõned minutid hiljem viis Ave-Lii Laasi sööt väravavahiga 1:1 olukorda Hanna Rästa. Allegrode noorukese ründaja pealelöök oli hea, kuid ka NK väravavaht zabello tegi hea tõrje, hoides tablool poolajaks nullid.

Teist poolaega alustasid vastased topelt vahetusega, kuid mängupilt sellest ei muutunud. Kodunaiskond alustas agressiivselt, kuid Kristin Kukli ja Ave-Lii Laasi pealelöögid suutis väravavaht Zabello tõrjuda. Teisest poolajast oli mängitud viis minutit kui Sandra London võitis trahvikasti serval palli, purjetas sellega värava alla ning virutas postipõrkest nahkkera väravasse, seisuks  1:0.

1-0

Peale juhtväravat läks mäng veelgi rohkem allegrode kätte ning vastased said üle poole platsi mõnel harval korral. Head tööd tegi täna kaitseliin Piirimaa-Erik-Tamm-Kotkas. 74.minutil sai Sandra London hea söödu Kristin Kuklilt ning virutas vastutuleva palli kauni kaarlöögiga 25 meetrilt värava tagumisse nurka.

1-0.3

75.minutil tegi esimese vahetuse ka Lootos. Endast kõik andnud Hanna Rästa asemel sai väljakule Katariina Kinnunen. Topeltvahetuse tegid ka vastased. Lootos surus kõvasti, kuid palli väravasse ei saanud. Lõpu eel tegi kodunaiskond lühikese aja jooksul kaks topeltvahetust, mille tulemusena pääsesid puhkama Kirta Talgre, Sandra London, Ave-Lii Laas ja Katrin Piirimaa. Väljakule said aga Johanna Luik, Getter Lepp, Keitlyn Metsmaa ja Keiju Planken.

Seis aga rohkem ei muutunud ning tulemusega 2:0 said allegrod tabelisse ka esimesed punktid sellel hooajal.

0

Järgmine kohtumine ootab ees 30.mai, kui esimese ringi lõpetuseks saabub Lootosparki Tallinna FC Levadia. Mäng algab kell 19.