1:0 31`. Ita Lillo
1:1 67`. (ov) Marianne Veberson

FC Lootos:

Tabasalu:

U15 tüdrukud mängisid täna Lootospargis meistrivõistluste liidri , JK Tabasaluga. Sellel hooajal oli omavahelistest mängudest võidud Tabasalul. Täna olid tüdrukud kolmele punktile üsna lähedal. Esimese poolaja lõpu eel viis Ita Lillo Lootose nurgalöögist 1:0 juhtima.
Teisel poolajal vastased ründasid ohtlikumalt, kuid viigiväravat nad ise lüüa ei suutnud. Hoopis Marianne Vebersoni jalast saanud rikošetist lendas pall kolm minutit enne mänguaja lõppu Lootose väravas hea mängu teinud Birgit Rammo selja taha.
1:1 viik tähendab, et Lootosel on kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu koos 34 punkti, millega ollakse kolmandal kohal.
Juba 5.oktoobril mängitakse Kohilas sealse Püsivusega ja hooaeg lõpetatakse 12.oktoobril kodus Kuusalu Kalevi vastu.

1 JK Tabasalu (T-03) JK Tabasalu (T-03) 16 12 1 3 40:14 37
2 Tallinna FC Levadia (T-03) Tallinna FC Levadia (T-03) 16 11 3 2 69:16 36
3 Põlva FC Lootos (T-03) Põlva FC Lootos (T-03) 16 10 4 2 65:18 34
4 Nõmme Kalju FC (T-03) Nõmme Kalju FC (T-03) 16 10 3 3 79:27 33
5 Tallinna FC Ajax (T-03) Tallinna FC Ajax (T-03) 16 7 2 7 65:37 23
6 Pärnu JK (T-03) Pärnu JK (T-03) 16 6 4 6 29:23 22
7 Tallinna FC Flora (T-03) Tallinna FC Flora (T-03) 16 6 3 7 34:26 21
8 JK Kuusalu Kalev (T-03) JK Kuusalu Kalev (T-03) 16 4 1 11 16:61 13