Tüdrukute U15 võistkond võõrustas 15.septembril Lootospargis Nõmme Kalju eakaaslasi.

Kui kevadel, Hiiu staadionil, toimunud mängus õnnestus allegrodel Hanna Rästa väravatest nõmmekaid 4:2 võita, siis vastased olid teinud mängust tõsised järeldused ning Hannale oli personaalne valvur külge riputatud. Mänguliselt olid põlvakad siiski üle, kuid palli miskipärast väravasse saata ei suudetud. Võimalusi selleks avanes nii esimesel kui eriti teisel poolajal. Nagu sellel puhul kombeks, kehtib vana jalgpalli tõde … kui ei löö ise, lüüakse sulle … ja 2 minutit enne kohtumise lõppu suutsid vastased kontrarünnakust palli allegrode võrku toimetada. Kaotus oli kindlasti valus, kuid samas oli näha võistkonna uut kvaliteeti, mis väljendus eelkõige mängu kontrollimises ja väravavõimaluste tekitamises. Nüüd on veel tarvis tõsisemalt tegeleda realiseerimise harjutamisega.

Hooaja lõpuni on jäänud kolm kohtumist. 22.septembril mängitakse Rakveres sealse JK Tarvasega, 29.septembril võõrustatakse Tallinna FC Flora tüdrukuid ja 6.oktoobril on võõrsil vastaseks meistritiitlit jahtiv Tabasalu JK.

tabel

Võistkond mängis koosseisus: 1-Birgit Rammo, 4-Marianne Suur, 7-Rebecca Kähr, 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 12-Keitlyn Metsmaa, 13-Hanna Rästa, 15-Keiju Planken, 17-Marianne Veberson

kasutamata vahetused: 5-Sandra Haidak,  16-Kätlin Vassil, 19-Karoliina Kannik, 23-Indra-Liz Nemvalts

Treener: Kaido Kukli