Registreerimine Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Rimi jalgpalli suvelaagritesse, mis toimuvad 13. – 17. juunini on avatud veel viimased päevad. Põlva Lootospargis toimub laager 13-17.juunini ja laagrise saab kuni 29.maini registreerida SIIN.

Suvelaagritesse on oodatud osalema 2011. – 2015. aastal sündinud poisid ja tüdrukud. Eelnev jalgpalli mängimise kogemus ei ole laagris osalemiseks vajalik. Tänase seisuga on Põlva laagris vaba veel 10 kohta (registreeritud on 20 last).

Laagri osavõtutasu on 100 eurot ning hinna sisse kuuluvad joogipudel, puuviljad, soe lõunasöök (v.a viimasel päeval), lühikeste varrukatega ning osaleja eesnimega särk, lühikesed püksid ja sokid firmalt Nike ja erinevaid meeneid.

Suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori spordi ja jalgpalli juurde, tugevdades samal ajal ka laste tervist ning arendada nende kehalisi ja vaimseid võimeid. Võit ja võidu saavutamine tähtsust ei oma. Kõikides laagrites on juhendajateks EJL-i poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, kelle eesmärgiks on tagada kvaliteetse treeningu ühildamine laste mängulõbuga.

Rohkem infot laagrikohtade, registreerimise ja toimumise tingimuste kohta leiab jalgpalliliidu kodulehelt

Suvelaagrite partnerid on Rimi, Nike, Sportland, Corny, FIFAA, Taisto Bussid, ABC Motors ja Amps.

Lisa kommentaar