Signy  Aarna ja Soome Naistenliiga klubi Åland United on jõudnud kokkuleppele, mille kohaselt esindab Signy järgmisel hooajal Ahvenamaa klubi värve. Leping, mida on võimalik pikendada veel üheks hooajaks,  allkirjastatakse lähiajal.

“Ootan suure põnevusega uut algavat hooaega, sest nii minul endal kui ka Ålandil on tõestamisruumi väga palju. Kõik algab justkui algusest, sest võistkond ja keskkond on täiesti uus.” lisas Signy kommentaariks Lootose kodulehele antud lühiintervjuus.

Kahel korral (2009, 2013) Soome meistriks tulnud Ahvenamaa naiskonnal on kogemus ka Meistrite Liigas mängimisest. Kui hooajal 2010-11 lõppes teekond kaotusega hilisemale meistrile Turbine Potsdamile (Saksamaa) 1/32 finaalis, siis 2014-15 piirduti kvalifikatsioonimängudega.

2013 aastal Kuopio Pallokissatiga kahe aastase lepingu sõlminud Signy mängis Soomes neli hooaega, võites oma debüüthooajal Kuopio naiskonnaga kohe pronksmedalid ning olles ühtlasi 13 väravaga võistkonna resultatiivsem mängija.

Lootose eest mängis Signy aastatel 2008-2013 kokku 111 mängu lüües 158 väravat, olles sellega klubi naiskonna suurim väravakütt läbi aegade.

 

 

 

Lisa kommentaar