Põlva jalgpalliklubi Lootos tegevjuht Indrek Käo ja Sanbruno OÜ juhataja Raul Lepasson allkirjastasid lepingu, mille kohaselt liitub piirkonna juhtiv vee-, kanalisatsiooni ja küttesüsteemide ehitaja maakonna suurima jalgpalliklubi toetajate ringiga.
Tegevjuht Indrek Käo “Loomulikult on meil väga hea meel, et Sanbruno on leidnud võimalused meie toetamiseks ja selle kaudu meie laste sportimisvõimaluste parandamiseks. Klubi on viimastel aastatel kasvanud ja suutnud maakonnas kõikide demograafiliste protsesside kiuste tuua jalgpalli juurde üha rohkem noori. Samamoodi on arenenud ja kasvanud Sanbruno ja seetõttu on lepinguni jõudmine toredaks aastalõpu kingiks ja punktiks klubi edukale sportlikule hooajale”.
Raul Lepasson “Oleme kohalikku spordielu ikka toetanud ja Lootose näol meeldib meile, et aastaid on pühendunult tegeletud noortega ja maakonnas spordiala taset vaikselt tõstetud. Proovime omalt poolt olla toeks jalgpallurite eesmärkide saavutamisel”.
Osaühing Sanbruno on asutatud 25. novembril 1996.a.  Põhitegevuseks on olnud läbi aegade vee-ja kanalisatsiooni ning küttesüsteemide ehitus.  Alustati ühe töötajaga. Tänaseks päevaks töötab ettevõttes 23 töötajat ja ettevõtte kauplus teenindab rahvast alates aastast 1999. “Müüme kõike, mida vajavad torumehed. Meie poe kaubavalikut iseloomustab lause: Müüme neid materjale, mida ise paigaldame! See tähendab, et müüme kvaliteeti”. Oleme tublisti kasvatanud oma võimekust vee-ja kanalisatsiooni tööde osas. Teostame edukalt objekte üle Eesti nii all-, kui ka peatöövõtuna. Paigaldame ja müüme seadmeid, mis aitavad säästa vett, energiat, keskkonda ja kliendi raha. Oleme juhtiv ettevõte piirkonna sanitaar-tehniliste tööde turul. Meie motoks on “Kui meie kundedel läheb hästi, läheb ka meil hästi.”

Lisa kommentaar