Täna keskpäeval tegi üllatusvisiidi Põlvasse peaminister Ratas, kes muude kohtumiste reas leidis pingeliste koalitsiooniläbirääkimiste vahel aja külastada ka Eesti ainsat parki, kus mängitakse jalgpalli – Põlva Lootosparki.

Eduka lõpu poole tüürivate koalitsiooniläbirääkimiste üks teemadest on olnud Eesti kui jalgpalliriigi arendamine, mille põhiliseks sõnumiks on olnud riigi katmine jalgpallihallidega. Maakonna ainus kunstmurukattega staadion Lootospark on investeeringute nimekirjas, kuhu hiljemalt aastaks 2021 peaks jalgpallihall kerkima. Seoses sellega on peagi valitsust moodustava kolmikliidu peaministrikandidaat võtnud ette kõik tulevaste hallide asukohad isiklikult üle vaadata, et raha ikka õigesse kohta läheks.

“Põlva on olnud Keskerakonna jaoks õnnelik koht aegade hämarusest. Oleme siit saanud mitu ministrit ja miks mitte ei võiks tulevikus siit veel mitu sirguda” sõnas Ratas kohtumisel kohalike elanikega.

“EKRE edu Lõuna-Eestis tõestab, et ka meie võime siin olla edukad, kui pöörame piisavalt tähelepanu kohalike inimeste muredele, aga ka rõõmudele. Jalgpall on maailma juhtiv spordiala ja kuna meie loodav kolmikliit hakkab peagi riiki juhtima, pöörame senisest veel rohkem tähelepanu noortele, et hajutada nende hirme, mida viimastel nädalatel on ülesse köetud rohkem kui kogu senise iseseisvusaja jooksul kokku. ”

“Noored on meie tulevik ja lapsed saalist õue meie moto! ” lisas Ratas hetk enne Lootospargist õhku tõusmist.

Ratas tutvustamas saatjatele uut jalgpallihalli asukohta

Ratas esinemas lühikese julgustava sõnavõtuga klubi konverentsisaalis
Ratase sõiduvahend hetk enne lahkumist Lootospargist

Põlvast võeti suund Riia peale. Veebruaris halva ilma tõttu ära jäänud kohtumine Balti Ministrite Nõukoguga toimub juba täna õhtul

Lisa kommentaar