Abikohtunikud: Vadim Lebezov, Peeter Paul Kollist

FC Lootos: 1-Carlos-Mathias Vaher(vv), 4-Remi Oper, 20-Tauri Kolk, 0-Raigo Orti (25-Arned Parman), 98-Sander Sellis (89-Ranno Liivago), 66-Sten Markus Meekler, 21-Andres Bõkarev, 10-Freddy Help, 17-Martin Adusoo (31-Helander Vist), 7-Priit Rahuelu, 12-Risto Saarniit
varus: 25-Arned Parman, 31-Helander Vist, 89-Ranno Liivago
Treener: Kaido Kukli

Imavere SK:

Meeskond sai täna liigatabelisse juurde teise võidu. Vigastuse tõttu jäi eemale põhiväravavaht Miko Saarniit, sõjamäng “Siil” oli neelanud kapten Jürgen Juksi ja Andre Kuke, eelmises mängus saadud punane kaart jättis kõrvale Rene Operi. Kõigest hoolimata alistati Austraaliast naasnud Raigo Orti (pildil) toel Imavere SK. Meeskonnad mängisid viimati samal liigatasemel neli hooaega tagasi ning siis suutsid mõlemad võtta võidu oma koduväljakul. Lootospargis lõid toona väravad Andre Kukk, Temari Nuuma ja kahel korral Priit Rahuelu ning vastased alistati tasavägises mängus 4:3. Sarnaselt nelja aasta taguse ajaga kulges ka tänane mäng. Vastased võitsid poolaja 2:0. Meeskond vastas teisel poolajal kolme väravaga. Esmalt kasutas Imavere väravavahi “kingituse” ära Priit Rahuelu vähendades kaotusnumbrid 1:2 peale. Viigi- ja võiduvärava lõi Freddy Help, saades viimase puhul hea söödu vahetusest sekkunud Arned Parmanilt. Kokkuvõttes 3:2 tõeline töövõit.

Orti   Orti2

Järgmine kohtumine ootab meeskonda ees 12.mail kui Soe staadionil võetakse mõõtu hetkel kolmandat kohta hoidva Tarvastu FC meeskonnaga.