5. mai kell 14.00 Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion

Tallinna FC Ajax – Põlva FC Lootos

1 : 0 (1:0)

Peakohtunik: Roland Meritee
Abikohtunikud: Priit Alekask ja Paul Kopli.
Pealtvaatajaid: 29

väravad:
1:0 43`.Anastasija Fjodorova

FC Ajax:

FC Lootos: 1-Karina Piirmaa, 31-Katrin Piirimaa, 9-Karmen Piirimaa (88`.14-Lisethe Lanno), 4-Merili Tamm, 2-Getter Lepp, 15-Astrid Erik (88`.23-Indra-Liz Nemvalts),  2-Kirta Talgre (77`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas, 8-Johanna Luik (50`.24-Katariina Kinnunen), 10-Kärt Hüdsi (61`.19-Anette Laureen Linnuste)
varus: 12-Keitlyn Metsmaa, 14-Lisethe Lanno, 19-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra-Liz Nemvalts, 24-Katariina Kinnunen
treener : Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Naiskond mängis meistrivõistlustluste viienda vooru kohtumise ning pidi Tallinnas tunnistama seni eelviimasel kohal asunud Lasnamäe Ajaxi 1:0 paremust. Võit oli lasnamäelastele üldse esimeseks allegrode üle. Algselt Lootospargile Meistriliiga mängu korraldamiseks nõutava litsentsi väljastamata jätmise tõttu Tilsi staadionile üle viidud mäng viidi veel omakorda üle Tallinnasse, Lasnamäe spordikeskuse staadionile. Kui seitsmenda vooru kohtumine liider FC Flora vastu ka ümber tõstetakse, tähendaks see, et esmakordselt ajaloos tuleb naiskonnal kõik kevadringi kohtumised mängida võõrsil. Kevadringi eelviimaseks mänguks tuleb sõita Kambjasse, kohtuma SK10 Premiumiga. Küll on fakt see, et naiskonda sellel hooajal Põlvas mängimas ei näe. Ka kõik kodumängud tuleb mängida võõrsil – Tilsi staadionil. Omaette kogemus seegi, iseasi kas see naiskonnale ja naiste jalgpallile midagi juurde annab.

enne mängu …

Ajaxi peatreener Aleksandr Žurkin: „Viimati saime valusa kaotuse. Esimesel poolajal mängisime enam-vähem normaalselt, kuid mängu lõpuni me ei suutnud korralikult mängida. Meil puudub stabiilsus. Äkki seekord tuleb midagi välja.”

Mängija Uljana Filippova: „Üritame Põlva vastu mängida paremini ja stabiilsemalt., kuid meil ei mängi vigastuse tõttu Alina Fitissova.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Meie eesmärk kindlasti avada punktiarve! Peaks tulema võrdselt raske mäng.”

Mängija Katariina Kinnunen: „Ajaxiga mäng tuleb kindlasti pingeline, sest sihiks on punkte koju tuua. Tegemist on tugeva tiimiga ning tulemas on põnev mäng.”


Lisa kommentaar