29.juuni kell 20:30, Raadi Roheline jalgpallipark

2:1 24`.
3:1 42`.

JK Welco:

Lootose Vutid: Annika Aust, Riina Rinne(vv), Karolin Krikunov, Keit Musting, Merlin Niinemägi, Laura Noormets, Maris Oja, Janeli Patrail, Reti Patrail, Liis Tarv, Johanna Treier, Laura Unt, Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

Rahvaliiga naiskond naasis palliplatsile peale kahenädalast pausi. Avavoorus Tammeka vastu kolm punkti võtnud koosseis oli mänguks Welcoga kogunenud peaaegu samas koosseisus, vaid Kristi Johanson puudus. Esimene kohtumine uhiuue, Raadi Rohelise jalgpallipargiga, punktilisa ei toonud. Terve poolaeg kulus kunstmuruväljaku kattega harjumiseks. Vastased asusid kohtumist juhtima 10 minutil kui nurgalöögist palli otse tagumisse posti keerutasid. Vutid tulid mängu tagasi kümme minutit hiljem kui Karoli Villako löök 10 meetrilt väravavõrgus maandus. Juba neli minutit hiljem olid vastased 2:1, kui lõikasid vahelt kaitsjate söödu. Teisel poolajal oli Vuttide mäng oluliselt parem ja viigiväravat nooliti isukalt. Paraku, nagu jalgpallis tavaliselt juhtub, ei löö ise, lüüakse sulle. Taas kaotati pall oma trahvikastist mängu alustamisel ja vastased teenisid lihtsa värava ja tabelisse kolm punkti.

Järgmine mäng ootab 5.juulil Tartus, Veeriku muruväljakul. Vastaseks FC Helios.