1:0 13`.Janeli Patrail
2:0 34`.Johanna Treier

Lootose Vutid: Riina Rinne (vv), Keit Musting, Karlin Krikunov, Maris Oja, Reti Patrail, Margret Help, Annika Aust(k), Johanna Treier, Liis Tarv, Janeli Patrail, Astrid Erik, Laura Unt. Treener: Indrek Käo

JK Tammeka: Vene(vv), Lail, Ojala, Püttsepp, Družko, Saks(k), Tokman, Jaht, Letta, Alupere, Nõmmeots, Viia, Sõrra. Treener: Wanda Prost

Klubi Rahvaliiga naiskond Lootose Vutid mängis täna Lootospargis kohtumise Tartu JK Tammeka valge võistkonnaga. Enne mängu oli tbaliseis põnev ja tammekal punkt rohkem. Tänase mänguga pöörasid Vutid enda kasuks ka tabeliseisu. Janeli Patrail viis 13.minutil Vutid juhtima. Minut enne poolaja lõppu lisas Johanna Treier teisegi värava. Mõlema tabamuse puhul tegi eeltöö ja oli söödu andjaks võistkonna kapten Annika Aust. 2:0 võiduga lõppenud mänguga tõmmati ühtlasi joon alla selle aasta Rahvaliiga hooajale. Vutid kogusid tosinast mängust kuus võitu, kolm viiki ja kolm kaotust. Väravaid löödi 31 ja endale lubati lüüa 19.  Kogutud 21 punkti andsid kokkuvõttes alagrupis kolmanda koha. Võistkonna suurimaks väravakütiks oli Johanna Treier 12 väravaga. Järgnesid Annika Aust 8 väravat, Liis Tarv ja Kristi Johanson 2 väravat, Reti Patrail, Janne Lindepuu, Karolin Krikunov, Astrid Erik, Janeli Patrail 1 värav.