Eesti neidude U17 ja U19 koondised alustasid 27.juunil mängudega Balti turniiril. Leedus toimuval võistlusel oli Eesti neidude vastaseks esmalt Leedu. U17 tuli tunnistada väljakuperenaiste 0:4 paremust. Leedukad lõid kummalgi poolajal Eesti väravasse kaks palli.  U19 koondiste avapoolaeg väravaid ei toonud. Teisel poolajal olid leedulannad täpsed kahel korral , võttes 2:0 võidu.

Kõik kolm turniiril osalevat allegrot – Kärt Hüdsi (U17), Karmen Piirimaa ja Anette Laureen Linnuste (U19) alustasid kohtumisi algkoosseisus.

Laupäeval mängisid koondised Läti eakaaslastega. U17 kaotas poolaja 0:3 ja kogu kohtumise kuivalt 0:4. U19 teenis viigipunkti väravateta viigi eest.

28. juunil kell 14.00 Marijampoles Suduva staadionil

Eesti U19 – Läti U19 0:0

Eesti: Katriin Saulus, Carmen Tiivel, Riin Satsi, Jaanika Piibar, Karolina Perv, Eva-Maria Niit, Galina Kuusik, Liisa Merisalu, Kreete Õun, Carmen Elisabeth Loime, Kadri Reinik.
Varus: Jonna Soomets, Evelyn Šilina, Karmen Piirimaa, Annabel Jäär, Tuuli Tasa, Daisy Toim, Anette Laureen Linnuste, Heidi Melis, Alika Malešina.

Neljas kohtunik: Linda Skladaityte

Eesti: Victoria Vihman, Katarina Põldur, Anett Joandi, Anna-Liisa Joandi, Aiki Suits, Sandra Liir, Marta Raidna, Anastasija Fjodorova, Mia Liis Truusa, Sandra Pärn, Kärt Hudsi.
Varus: Annemai Lutter, Anneli Liivamägi, Lisandra Nurmesalu, Lisette Liige, Gretel Tiivel, Karolin Ulmre, Birgit Pajumäe, Anastassija Jakovleva.

Pildil U17 koondis (nr.10 Kärt Hüdsi)

Turniiri võitja selgitavad homme omavahelises mängus Läti ja Leedu noortekoondised.