JK Narva Trans:

FC Lootos II: 1-Birgit Rammo, 19-Katariina Torm, 12-Marika Samulin, 14-Lisethe Lanno, 2-Kirta Talgre, 24-Hanna Parv, 27-Liis Lepasaar, 30-Katrin Õun, 6-Kati-Karoli Silla(67.23-Indra Liz Nemvalts), 25-Ketlin Pindis(35.9-Karmen Piirimaa), 16-Annika Aust (56.20-Kristin Kukli)
varus: 9-Karmen Piirimaa, 20-Kristin Kukli, 23-Indra Liz Nemvalts
Treener: Indrek Käo, esindaja Kaido Kukli

Duubelnaiskond mängis täna Narvas meistrivõistluste teise ringi avakohtumise, vastaseks kohalik Trans. Põhikooli lõpueksamite tõttu oli võistkonna koosseis tavapärasest hõredam ning abiks oli kolm mängijat põhinaiskonnast. Sarnaselt päev varem toimunud esindusnaiskonna mängule oli täna ka duublil tegemist pallide raamidesse saamisega. Avapoolaja ainus värav löödi nurgalöögijärgsest olukorrast kui markeerimata ununenud narvakas palli rikošetist Birgit Rammo selja taha saatis. Lootos tegi ühe vahetuse. Ketlin Pindise asemel tuli 35.minutil mängu Karmen Piirimaa.
Teisel poolajal mängupilt võrdsustus ning allegrodel oli ridamisi võimalusi viigistamiseks. 56.minutil tuli Annika Austi asemel mängu Kristin Kukli ja 67.minutil Kati-Karoli Silla asemel Indra Liz Nemvalts,  Ridamisi tekkis Narva värava all ohtlikke momente, kuid paraku oli kodunaiskond see, kes 69.minutil teenitud järjekordse nurgalöögi väravaks vormistas. 77.minutil lõi Trans kolmanda ning mõned minutid hiljem oli lähedal neljandalegi, kui Birgit Rammo julge vastutulek päästis üks-üks olukorras Lootose halvimast ning Marika Samulin koristas palli väravajoonelt. Kuigi Kristin Kukli lõi 84.minutil allegrode auvärava, tuli täna tunnistada kodunaiskonna 3:1 paremust.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda juba 9.juunil, kui Lootospargis võetakse vastu tabeliliider FC Kuressaare.