Eesti naiste koondis kaotas oma esimeses mitteametlikus mängus uute peatreenerite Anastassia Morkovkina ja Sirje Roopsi juhendamisel võõrsil Aland Unitedile 0:4.

Skoori avas Soome mullune pronksinaiskond esimese poolaja eelviimasel minutil, kolm tabamust lisati teisel kolmveerandtunnil.

Väljakul käisid ka kõik välismaal pallivad eksallegrod. Signy Aarna ja Renate-Ly Mehevets alustasid algkoosseisus, Liisa Merisalu 61.minutil sekkus vahetusest. Kohtumise jooksul tegi Eesti 13 vahetust.

Naiste koondis viibib kuni 23. veebruarini Mariehamnis, kus peetakse kohaliku kõrgliigaklubi Åland Unitedi vastu kaks treeningkohtumist. Teine kohtumine toimub Wiklöf Holding Arena staadionil 23. veebruaril algusega kell 18.30.