väravad: 13`. Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, 40`.(pen) Anastasiya Linnik

Valgevene:

Eesti: 1-Getriin Strigin, 16-Kelly Rosen, 15-Inna Zlidnis, 10-Berle Brant, 4-Pille Raadik, 2-Mari Liis Lillemäe(86`.6-Renate-Ly Mehevets), 7-Katrin Loo(k)(86`.17-Ave-Lii Laas), 18-Kethy Õunpuu(61`.8-Kaire Palmaru), 13-Kristina Bannikova, 5-Vlada Kubassova(72`.20-Tuuli Tasa), 9-Signy Aarna(72`.11-)
varus: 6-Renate-Ly Mehevets, 8-Kaire Palmaru, 11- 20-Tuuli Tasa, 17-Ave-Lii Laas.

Naiste A koondis kohtus täna sõprusmängus Valgevenega. Minski jalgpallihallis toimunud mängus asus kodunaiskond kohtumist 13.minutil eestlannadelegi tuntud Anastasija-Grazyna Shcherbachenia väravast 1:0 juhtima. 40.minutil tabas pall trahvikastis Berle Branti kätt ning võõrustajad realiseerisid penalti.

Teisel poolajal üritasid eestlannad väravat, kuid selleni ei jõutud. Signy Aarna alustas algkoosseisus ja vahetati välja teise poolaja keskel. Lootose kapten Ave-Lii Laas pääses platsile 85.minutil, asendades kapten Katrin Lood.

Korduskohtumine mängitakse pühapäeval, 10.novembril.