Abikohtunikud: Helen Käosaar, Sandra Nigulis

Eesti: Karina Kork (46. Keiti Kruusmann), Inna Zlidnis (58. Sandra Liir), Siret Räämet, Kairi Himanen (85. Grete Daut), Liisa Merisalu (46. Emma Treiberg), Kelly Rosen (46. Berle Brant), Kethy Õunpuu (58. Jaanika Volkov), Mari Liis Lillemäe, Lisette Tammik (85. Getter Saar), Kristina Bannikova (70. Renate-Ly Mehevets), Signy Aarna (71. Gerli Israel).
Varus: Keiti Kruusmann, Gerli Israel, Katriin Saulus, Grete Daut, Sandra Liir, Berle Brant, Jaanika Volkov, Sandra Pärn, Getter Saar, Renate-Ly Mehevets, Emma Treiberg.

Island U23: Audur Sveinbjörnsdottir Scheving (75. Tinna Bra Magnusdottir), Barbara Sol Gisladottir, Karen Maria Sigurgeirsdottir, Aslaug Dora Sigurbjörnsdottir, Arna Eiriksdottir (64. Soley Maria Steinarsdottir), Katla Maria Thordardottir (64. Unnur Dora Bergsdottir), Ida Marin Hermannsdottir, Asdis Karen Halldorsdottir, Solveig Johannesdottir Larsen, Helin Eiriksdottir (64. Birta Georgsdottir), Dilja Yr Zomers (75. Gyda Kristin Gunnarsdottir).
Varus: Tinna Bra Magnusdottir, Birta Georgsdottir, Unnur Dora Bergsdottir, Soley Maria Steinarsdottir, Gyda Kristin Gunnarsdottir, Andrea Rut Bjarnadottir, Dagny Petursdottir

Naiste koondis valmistub kvalifikatsioonimänguks Kasahstani koondise vastu Pärnus. Sparringpartneriks oli kutsutud Pärnusse Islandi U23 koondis, kes aga eestlannade jaoks liialt tugevaks pähkliks osutus. Islandlannad lõid mõlemal poolajal värava ja võitsid kohtumise 2:0. Eks-allegrodest alustasid Signy Aarna ja Liisa Merisalu kohtumist algkoosseisus. Liisa vahetati välja poolajal, Signy 71.minutil. Kolmas allegro, Renate-Ly Mehevets pääses väljakule 20 minutit enne kohtumise lõppu ja kümme minutit hiljem teenis kollase kaardi.

Koondise järgmiseks vastaseks on 28.juunil Kasahstan. Seda mängu enam kaotada ei tohi!