29.jaanuaril osalesid allegrod Lähtel, tosina naiskonna osavõtul toimunud saalijalgpalli turniiril Premium CUP 2017. Alles laupäeval mängiti kodusel Põlva CUP-il, mistõttu oli koosseis mõnevõrra hõredam ja noorem. Naiskonna koosseisust osalesid turniiril : Katariina Kinnunen, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Liisi-Anete Mark, Keitlyn Metsmaa, Karina Piirimaa,  Katrin Piirimaa, Merili Tamm ja Kirta Talgre. Järelkasvuvõistkonnast olid abiks noored (neljateist aastased) Karmen Piirimaa ja Keiju Planken. Samuti pidi võistkond hakkama saama peatreeneri, Kaido Kuklita, kes samal ajal juhendas Võrus turniiril osalenud poiste U13  noortevõistkonda. Mängiva treeneri rolli täitis kapten Kirta Talgre (valiti ka naiskonna parimaks mängijaks) ja sai sellega edukalt hakkama.

Turniiri avamängus olid allegrod vastamisi alati tugeva Tallinna FC Levadia naiskonnaga ning Kirta Talgre ja Ave-Lii Laasi väravatest saavutati 2:1 võit. Järgmiseks vastaseks oli FC Elva, kes asus kohtumist kiirest väravast juhtima, kuid Kristin Kukli värav tõi tabloole viiginumbrid. Selle tulemusega kohtumine lõppes. Seejärel tuli vastaseks FC Kuressaare, kes võideti 3:1 (Ave-Lii Laas 2, Kristin Kukli). Järgnes mäng Kuusalu Kaleviga, kelle vastu jäädi küll kaotusseisu, kuid Ave-Lii Laasi väravatest võeti lõpuks  2:1 võit. Alagrupi viimases mängus oli vastaseks Paide linnanaiskonna II koosseis, kes kohtumist kiirelt juhtima asus. Katariina Kinnuneni värav tõi tabloole viiginumbrid ja tähendas esikohta alagrupis.

Veerandfinaali vastaseks tuli A alagrupi neljas võistkond JK Saarepiiga Saaremaalt, Leisist. Värav taas Ave-Lii Laasilt ning pääs poolfinaali oli tagatud. Poolfinaalis oli vastaseks liigahooajast tuttav Lasnamäe FC Ajax. Mängus jäid väravad löömata ning järgnes mängujärgne penaltiseeria. Lootose poolelt olid täpsed kapten Kirta Talgre, Ave-Lii Laas ja Merili Tamm. Väravat kaitsnud Karina Piirimaa suutis aga ühe vastase löögi tõrjuda, aidates allegrod sellega finaali.

Finaalivastaseks oli juba eilsest tuttav SK10 Premium ning allegrodel oli kindel soov võtta eilse allajäämise eest revanšš. Kui juba tundus, et võitja selgitamiseks läheb tarvis penalteid, viis Geili Rehkli kauglöök 2 minutit enne kohtumise lõppu siiski nullid tabloolt. Lootos ründas maruliselt ja sekundid enne lõppu käis Ave-Lii Laasi peaga löödud pall ka väravas, kohtuniku arvates aga ei ületanud nahkkera väravajoont täielikult ning tulemusega 1:0 kindlustas endale turniirivõidu SK10 Premium.

Lõppjärjestus:

 1. SK 10 Premium
 2. Põlva FC Lootos
 3. FC Ajax
 4. FC Levadia
 5. -8. JK Saarepiiga, FC Elva, TJK Legion /LNSK Krestsatik, Kuusalu Kalev
 6. 9-12 Paide LN I ja II, FC Kuressaare, Rakvere Tarvas.

Alagrupp A
SK10 Premium
JK Tarvas
TJK Legion-FC Infonet
FC Riga United
JK Saarepiiga
Paide LN I

Alagrupp B
FC Elva
FC Lootos
FC Levadia
JK Kuusalu Kalev
FC Kuressaare
Paide LN II

9:45 FC Lootos – FC Levadia 2:1 (Talgre, Laas)
10:45 FC Elva – FC Lootos 1:1 (Kukli)
12:45 FC Lootos – FC Kuressaare 3:1 (Laas 2, Kukli)
14:15 FC Lootos – JK Kuusalu Kalev 1:0 (Laas)
15:45 FC Lootos – Paide LN II 1:1 (Kinnunen)

Poolfinaal FC Ajax – FC Lootos 0:0 (pen.1:3)

Finaal : SK10 Premium – FC Lootos 1:0

Premium CUP 039

Premium CUP 034

Comment List

 • Maku 30 / 01 / 2017 Vasta

  JK Saarepiiga, mitte JK Rannapiiga.

  • jklootos 07 / 02 / 2017 Vasta

   Parandatud ! Tänud tähelepanu juhtimast 🙂

Lisa kommentaar