Uus aasta on saabunud ja ettevalmistused peagi algavaks hooajaks koguvad tuure. Lootose naiskonnad alustavad jalgpalliaastat Nõo Spordihoones, kus 18.jaanuaril mängitakse 10 naiskonna osavõtul saalijalgpalliturniir  FC Elva Indoor CUP. Lootos osaleb võistlusel kahe võistkonnaga. Meistriliigas osaleva esindusnaiskonna treeneriks on Kaido-Meinhard Kukli, Rahvaliigas oma kolmandat hooaega alustavat Lootose Vuttide võistkonda juhendab Indrek Käo.

Et tegemist on hooajaks ettevalmistava võistlusega, siis on koosseisud mõnevõrra erinevad harjumuspärastest ja uusi nägusid leidub mõlemas võistkonnas.

Lootose naiskondade mängud:

10:18 Lootose Vutid vs JK Tallinna Kalev II

10:36 JK Tammeka valge – FC Lootos

11:12 Lootose Vutid – FC Elva

12:06 FK Auda Ladies (Läti) – FC Lootos

13:18 FC Lootos – Viimsi MRJK II

13:54 JK Tammeka sinine – Lootose Vutid

14:30 FC Lootos – JK Tallinna Kalev I

15:06 – Viimsi MRJK I – Lootose Vutid

alates kell 16:00 kohamängud

 

Järgnevad turniirid:

ML naiskond osaleb 7-8.märtsil Riias toimuval rahvusvahelisel naiskondade turniiril Riga City CUP 2020 ning hooajaeelse ettevalmistuse lõpetab esindusnaiskond 21.märtsil traditsioonilise Allegro CUP 2020 turniiriga Lootospargis.

Vuttide järgmine turniir on  jaanuaris, kui 26.jaanuaril osaletakse Lähte spordihoones toimuval SK10 Premium saaliturniiril. 7.märtsil ootab Sakus ees tiitli kaitsmine Lady`s CUP turniiril.

Kindlasti on turniire lisandumas veel  …

Lisa kommentaar