28.mai kell 13:30, Lootospark, TU15 IV voor.

Ilm: +18C

Väravad:  3`,28`.Anette Oidekivi, 27`.Gerlin Zoludev … –

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 6-Anette-Riin Paidra, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija,  12-Mia Kolats, 13-Kätili Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treenerid: Indrek Käo ja Ave-Lii Laas

JK Tallinna Kalev:

Tüdrukute U15 võistkond mängis täna Lootospargis. Vastaseks JK Tallinna Kalev. Vigastuse tõttu pidid mängust eemale jääma Nele Liis Oimet ja abikapten Krisete Külm. Vigastuspausilt oli tagasi võistkonna kapten Marie Viese. Poolajavileks asus koduvõistkond Anette Oidekivi ja Gerlin Zoludevi väravatest 3:0 juhtima. Teisel poolajal lisati veel kaks tabamust ja olgugi, et ka vastased said jala valgeks, said allegrod hooaja esimese võidu ja avasid  punktiarve.

Tüdrukute järgmine mäng viib võistkonna Raplasse. 4.juunil kell 17, mängitakse Raplamaa JK võistkonnaga.