1:3 53`.Marie Viese

Saku Sporting:
Treener:

FC Lootos: 1-Miialii Rinne, 3-Raneli Piirisild, 5-Krisete Külm, 7-Elenor Lutsar, 8-Gete-Ly Vija, 9-Gerlin Zoludev, 11-Britt-Marii Vija,  12-Mia Kolats, 13-Kätili Rannula, 14-Anette Oidekivi, 15-Mari Nagel, 16- Kairi Tobreluts, 17-Marie Viese, 20-Kaisa Oinberg, Treenerid: Indrek Käo ja Ave-Lii Laas

Tüdrukute U15 võistkond mängis täna neljanda välismängu. Saku kunstmuruväljakul kohtuti kohaliku Sportinguga. Vastased asusid liigatabelis Lootosest kaks kohta kõrgemal, kaheksandal positsioonil. Võidetud oli Harju JK, viigistatud Saarepiigaga ja kaotused olid tulnud vastu võtta Kohilalt, Narvalt ja Paidelt. Täna vahetati tabelis kohad. Kodunaiskond asus küll kohtumist 23.minutil juhtima, kui nurgalöögijärgsest segadusest õnnestus pall Lootose väravasse susata. Seitse minuti hiljem seadis viigi jalule Gerlin Zoludev, kes lükkas tagumise posti kõrvale Krisete Külma antud tsenderduse. Poolaja viimasel minutil viis Marie Viese sööt väravavahiga silmitsi Anette Oidekivi, kes palli viielt meetrilt väravasse haamerdas ja allegrod 2:1 eduseisus poolajale juhtis.

Teisel poolajal avanes võimalusi mõlemale poolele. 53.minutil andis Kaisa Oinberg värava ees söödu kapten Marie Viesele, kes nahkkera kolmandat korda Saku puurivahi selja taha saatis. Selle tulemusega mäng ka lõppes ja Lootos tõusis liigatabelis Sakust mööda, kaheksandaks.

Kevadringi mängud lõpetavad tüdrukud kodusel Lootosparkil. 18.juunil kell 14 võõrustatakse Saue eakaaslasi.