Väravad: 0:1 11`Annika Aust

Paide Linnanaiskond :

FC Lootos II : 38-Maarja Punak (vv), 4-Marianne Suur, 23-Marika Samulin, 18-Kätlin Vassil, 5-Sandra Haidak, 14-Lisethe Lanno, 6-Kati-Karoli Silla, 27-Liisa Lepasaar (58`. 17-Marianne Veberson), 30-Katrin Õun (75`. 7-Ave-Liis Laas), 15-Karmen Piirimaa, 66-Annika Aust

varus: 7-Ave-Liis Laas, 17-Marianne Veberson

Suvepuhkuselt naasnud duubelnaiskonna mänguvormist ei olnud enne tänast kohtumist mitte vähimatki informatsiooni. Pikk suvepuhkus, mille sisse mahtus päikest, päevitamist ja natuke ka sporti, oli kindlasti parajaks jokkeriks. Suurim muudatus oli vast see, et suvise mängijate üleminekuakna jooksul toimus duubli ja Paide vahel “naistevahetus”. Duubli väravavaht Birgit Rammo liikus Paidesse ja sealt omakorda Lootossesse saabus Maarja Punak. Tänane mäng näitas, et pikema kõrre oli tõmmanud Lootos. Suures osas Maarja hingestatud mäng ja kohati ulmelised tõrjed, mida hoolimata kuumast suveilmast toetasid kõik ülejäänud mängijad, olid tänase võidu võtmeks.

11.minutil andis Kati-Karoli Silla hea söödu vasakul äärel mänginud Karmen Piirimaale, kes sisuliselt otsajoonelt suutis anda terava tsenderduse värava ette, kus õiges kohas asus Annika Aust, kes palli kolme kaitsja ja väravavahi ponnistustest hoolimata võrku lükkas.   Paide vs Lootos II 0-1 Annika Aust 11.min    Mõned minutid hiljem lükkas Maarja napilt üle lati vastaste kauglöögi. 20 minutil oli hea kontrarünnaku võimalus allegrodel, kui Annika andis söödu paremalt spurtinud Katrin Õunale, kelle pealelöök maandus valel pool posti, küljevõrgus. 27.minutil pääses väravavahiga üks-ühe vastu Kati-Karoli, kuid löök jäi nõrgaks. Vastaste üritused likvideeris allegrode kaitseliin suurema või vähema vaevaga. Lootose eduseisul siirduti puhkama.

Teist poolaega alustas kodunaiskond eeldatult aktiivsemalt ja Lootose värava suunas lendas palle igast asendist ja suunast. Heleri Saare pealelöök tabas ka väravalatti. 49.minutil sai hea võimaluse skoorimiseks Karmen Piirimaa, kuid väravavht püüdis, mõned minutid hiljem viis Kati-Karoli Silla sööt väravavahiga üks-ühele Annika , kelle pealelöök lendas taas küljevõrku. Lootos tegi esimese vahetuse ja Liisa Lepasaare asemel tuli mängu Marianne Veberson. Vastased kruvisid tempot ja survet. Kuni joogipausini olid omad võimalused ka külalistel. Viimaseks veerandtunniks vahetas treener Käo Katrin Õuna asemel mängu Ave-Liis Laasi, kes suutis pisut vastaste survet ja rünnakuindu vähendada, suure töö tegi siiski väravas kindlalt seisnud Maarja. Mõni minut enne lõppu oli Paide viigiväravale väga lähedal, kui Heleri Saar triblas mööda viiest allegrost ja vaid Maarja hea tõrje hoidis vastastele jätuvalt nulli tablool. Allegrod hoidsid siiski seisu ja võtsid väga vajalikud kolm punkti.

Järgmine kohtumine ootab allegrosid 4.augustil, kui sõidetakse Kohtla-Järvele.