27.juuli kell 14:00, Kambja staadion

SK10 Premium  – FC Lootos

1 : 3 (1:0)

Kohtunik: Luisa Klaar, Abikohtunikud: Jaanus Allas ja Neeme Neemlaid

Väravad:

1:0  13`. Diana Belolipetskaja  –   1:1 60`. Ave-Lii Laas,  1:2 67`Kristin Kukli , 1:3(pen.) 74`. Ave-Lii Laas,

Hoiatused: 74`. Anette-Mai  Birk-Pirk (SK10) –  70`.Kristin Kukli (Lootos)

SK10 Premium: …

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 12-Keitlyn Metsmaa), 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 11-Anette-Laureen Linnuste, 8-Ita Lillo, (66`.24-Katariina Kinnunen ), 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas(k), 10-Kärt Hüdsi (13`.23-Indra-Liz Nemvalts), 6-Sandra London.

varus: 23-Indra-Liz Nemvalts

Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi.

Naiskond mängis täna Kambjas 11.vooru kohtumise. Kuuepunktimängus oli vastaseks koht kõrgemal paiknenud SK10 Premium. Kodunaiskond asus avapoolajal kohtumist 1:0 juhtima. Lisaks sellele oli Lootos sunnitud tegema vahetuse ja vigastatud esiründaja , Kärt Hüdsi asemel tuli mängu Indra-Liz Nemvalts. Hoolimata kaotusseisust valdasid allegrod korrlikult palli ja vastaste väravale tehti mitmeid pealelööke, mis paraku teed võrku ei leidnud.

Teisel poolajal pöörasid allegrod seisu enda kasuks. Esmalt lõpetas  kapten Ave-Lii Laas 60.minutil individuaalse läbimurde resultatiivselt, viigistades mänguseisu. Seejärel, Sandra Londonilt hea söödu saanud ja esindusnaiskonna eest oma 100. kohtumise mänginud, Kristin Kukli viis allegrod juba 2:1 juhtima. Ning punkti mängule pani taas Ave-Lii, kes realiseeris kindlalt tema enda vastu trahvikastis tehtud vea eest määratud penalti. Väärtsulikud kolm punkti kergitasid allegrod tabelipõhjast kuuendaks ning esmakordselt, peale 2013 aasta hooaega, võitis Lootos SK10 vastu mõlemad põhihooajal peetud mängud.

Järgmine mäng on naiskonnal ees 3.augustil, kui Tilsis võõrustatakse neljandat kohta hoidvat Saku Sportingut.

enne mängu …

Treener Kaido Kukli: Mõlemal naiskonnal on punkte vaja. Tuleb vist põhimõtteline mäng.

Mängija Annette Laureen Linnuste: Eesolev mäng SK10 Premiumiga tuleb kindlasti võitlushimuline. Oleme naiskonnaga teinud tööd ja lähme enesekindlalt väljakule kolme punkti püüdma.

SK10 Premium esindaja Kalev Kajak: “Tulemas on meie jaoks ilmselt hooaja üks raskeimaid mänge, sest mitmete asjade kokkulangemise tulemusena ei saa me mängida sellise mängupildiga nagu sooviksime. Aga kõik mis ei tapa, teeb tugevamaks, seega mängime oma mängu ning proovime anda endast parima.”

Mängija Renita Roopalu: “Mäng tuleb laupäeval küll raske, aga lähme andma endast maksimumi, et tagasi koju tulla 3 punkti ja hea tujuga.”

Lisa kommentaar