Hoiatused: 79`.Inga Kaup, 89`. Gerli Israel (Ajax)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 6-Lisanne Tamm(82`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin Kukli, 23-Indra-Liz Nemvalts, 24-Katariina Kinnunen, 7-Ave-Lii Laas, 10-Kärt Hüdsi (90+1`. 8-Johanna Luik)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 36-Riina Rinne

FC Ajax: 12-Diana Truu, 44-Karmen Kaidi Jõeleht, 77-Elisabeth Linde, 31-Inga Kaup, 9-Anastasija Fjodorova, 10-Lija Kondik (68`.6-Pavlina Strižebokova), 11-Samantha Aleksanda Zurkin, 21-Sofija Levtšenko, 13-Uljana Filippova, 33-Valerija Levanova(85`.47-Anna Sudakova), 37-Gerli Israel
varus: 6-Pavlina Strižebokova, 47-Anna Sudakova
treener: Aleksandr Žurkin, arst Aleksandr Udalov

Naiskond mängis laupäeval hooaja eelviimase mängu Meistriliigas. Heas korras Tilsi staadionile ei olnud kogunenud väga palju pealtvaatajaid, aga need, kes olid kohal, kahetsema ei pidanud. Külaliste hilinemise tõttu lükkus mängu algus edasi ligi veerand tundi.

Kodunaiskond oli kohtumiseks hästi valmistunud. Võrreldes kesknädalal Tammeka vastu võidukas olnud koosseisuga oli algrisvistuses kaks vahetust. Keidi Käisi ja Kristel Kotkast asendasid Katariina Kinnunen ja Lisanne Tamm. Lisanne oli ka see, kes mänguskoori avas. 8 minutil Kärt Hüdsilt saadud tagasisöödu lõi ta kindlalt raami. Viimasest väravast naiskonna eest (hooajal 2012 Tallinna Kalevile) oli möödunud üle  kuu aasta.  1:0 andis naistele energiat ja kuna vastased ei olnud veel pikast reisist väsinud jalgu käima saanud oli Kärt Hüdsi see, kes pooletunnise mängu järel skoori duubeldas. Võimalusi oli veelgi, aga poolajavilele läksid võistkonnad Lootose kaheväravalises eduseisus.
Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega, kuid kodunaiskonnal jäi puudu lõplikust vormistamisest. Ei löö ise, lüüakse kehtis … ja 60. minutil lõi Gerli Israel ühe värava tagasi. Kaks minutit hiljem taastas Kärt Hüdsi kaheväravalise eduseisu ja minuti hiljem Israel vähendas selle 3:2 peale. Viimane sõna jäi siiski allegrodele ja Kärt Hüdsi kolmas tabamus 77.minutil vormistas lõppseisuks 4:2. Vastased ei tahtnud allajäämist kuidagi tunnistada ning 79. ja 89. minutil tuli kohtunik Kelleril näidata vastastele kollaseid kaarte, kuigi selleks ajaks oleks pidanud mõni neist juba varakult dušši alla saadetud.
Et samal ajal Kambjas mänginud SK10 Premium ja Tammeka vahelise mängu võitsid võõrustajad, tähendas see ühtlasi, et selgusid võistkonnad, kes peavad enda seast selgitama väljalangeja. Tabeli lõpukohad selgitavad omavahel 20.oktoobril Sepa staadionil Tammeka ja Ajax.

Lootos mängib 20.oktoobril kell 16 Tilsis SK10 Premiumiga 5-6 koha peale.

Selgus ka Eesti Meister. Tallinans mängisid FC Flora ja Pärnu JK 1:1 viiki, mis ühtlasi tähendas tallinlannadele ajaloo esimest meistritiitlit.

Tabeliseis: (enne viimast vooru)

1. Tallinna FC Flora 19 17 1 1 105:7 52
2. Pärnu JK 19 16 1 2 98:13 49
3. Tallinna FC Levadia 19 10 0 9 51:53 30
4. JK Tallinna Kalev 19 7 3 9 28:45 24

5. Tartu SK 10 Premium 19 5 4 10 21:52 19
6. Põlva FC Lootos 19 6 1 12 21:55 19
7. Tartu JK Tammeka 19 4 3 12 18:64 15