22.aprillil, mängitakse Lootospargis Eesti naiste Meistriliiga kolmas voor.
Allegrode vastaseks on SK10 Premium, kellega Meistriliigas seni mängitud kaks korda. Toimus see hooajal 2013 ning siis võtsid allegrod Lootospargis kindla 5:0 võidu. Teises ringis, Kambjas olid allegrode võidunumbrid 8:0. Lootose kasuks lõi kahe mängu peale kokku 10 väravat tänasel päeval Soomes profileiba teeniv Signy Aarna. Värava said kirja tänagi rivis olev Sandra London ning suurest jalgpallist loobunud Sixtina Ladva ja Maris Punga.

Mängueelsed kommentaarid meie ja vastaste poolelt:

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Loodame võrdsemat mängu, kui kaks esimest vooru. Saada punkt tabelisse ja kasvõi lüüa värav oleks eesmärk. SK 10 on hea naiskond, kellel on palju rohkem Meistriliiga kogemust kui meil.”

Poolkaitsja Liisi Anete Mark: “Kindlasti on meil vastas tugev võistkond ning kerge ei saa olema, kuid juba eelnevad kaks mängu Flora ja Pärnuga andsid hea kogemuse. Üritame iga mänguga järjest rohkem oma nõrki kohti parandada ning kohaneda selle tasemega. Loodan, et oleme kõik mänguks valmis ning olenemata tulemusest võitleme lõpuni ning teeme ühe ilusa mängu.”

SK10 Premium esindaja Kalev Kajak: “Viimases mängus õnnestusime hästi, aga eesolev mäng Põlva FC Lootosega ei ole kindlasti midagi kerget ja võidupunktid võtab võistkond, kes õnnestub pisidetailides.”

SK10 Premium kaitsja Diana Belolipetskaja: “Pärast viimast mängu oleme enesekindlamad ning tahame jätkata samal kursil. Põlva Lootos on küll viimased hooajad mänginud naiste Esiliigas, aga kedagi ei tohi alahinnata ning keskenduda tuleb maksimaalselt.”

Vastased on 3 punktiga liigatabelis hetkel neljandal positsioonil. Allegrodel on punktiarve veel avamata.

Kohtumine algab Lootospargis kell 13.

Väljakukohtunik on Ahti Lepp, abikohtunikud Tauno Reili ja Merlis Muusikus.

2017_NML.1v_vsSK10

 

Lisa kommentaar