15.aprillil , algusega kell 13 avatakse Lootospargis Eesti naiste Meistriliiga teine voor. Allegrode vastaseks on seekord viimase seitsme aasta naiste jalgpalli valitseja ja meister Pärnu Jalgpalliklubi.

Avavoorus Tallinna FC Floralt suure kaotuse teeninud naiskond on järjekordseks lahinguks valmistunud korralikult ja nimekale vastastele Lootospargis midagi lihtsalt kinkida ei kavatseta. Kas selleks jätkub jõudu ja oskusi selgub juba vähem kui 24 tunni pärast.

Mängueelselt andsid oma kommentaarid võistkonna peatreener Kaido-Meinhard Kukli ja abikapten Ave-Lii Laas.

Kaido Kukli: „Hooaeg on alanud meile väga tugevate naiskondadega. Esimeses kodumängus võõrustame mitmekordset Eesti meistrit Pärnut. Tuleb kindlasti väga karm mäng meie jaoks, aga nagu öeldakse – läbi raskuste tähtede poole!”

Ave-Lii Laas: „See mäng tuleb väga raske, aga me kõik proovime anda endast parima. Kindlasti teeme kõik selleks, et vastastel ei oleks kerge meie vastu mängida. Ning võistkondlikult proovime parandada eelmises mängus tehtud vigu.”

Kohtunik: Markus Herman Tiik
Abikohtunikud: Oskar Meus ja Kristofer Reinberg

Staadioni väravad avatakse kell 11 kui algab sportlik perepäev, mille sisse kuulub põnevaid ja meeleolukaid tegevusi. Mängu vaheajal loositakse välja Tallinki laevareis uhiuuel Megastar laeval. Mitmed auhinnad on ka sellest aastast võistkonda toetava AS Eesti Gaas poolt. Vaheaja sisustavad Meie stuudio tantsutüdrukud.

2017_hooaja_avamine_plagu_A3

Lisa kommentaar