7.mai kell 15, Lootospark, naiste ML 4.voor

FC LOOTOS – JK TULEVIK/S.-Jaani Utd ühendnaiskond

 0 : 0  (0:0)

Kohtunik: Andres Bõkarev , abikohtunikud: Vaido Koddala, Romet Salu
Pealtvaatajaid: 42
Ilm: 18 C, väljak väga heas seisukorras

Hoiatused:  Jürman (ÜN)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 12-Kärt Kaseorg, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli(61`.26-Kaisa Liina Keps), 31-Katrin Piirimaa,
varus: 19-Mairit Laanesaar, 26-Kaisa Liina Keps, 32-Ketlin Pindis
treener: Kaido-Meinhard Kukli

ÜN: 88-Angela Sööt, 3-Leili Eek, 4-Sandra Liir, 8-Anett Joandi, 12-Teisi Toomsalu, 15-Maria Soll, 16-Maive Jürmann(k), 19-Anna-Liisa Joandi, 24-Katariina Uibo(53`.29-Eliise Uibo), 27-Merily Jüris, 31-Katarina Põldur(79`.21-Katriin Kabanov)
varus: 17-Kerli Linder, 21-Katriin Kabanov, 29-Eliise Uibo
treener: Sergei Vassiljev

Naiskonna vastaseks on seekord Ühendnaiskond mulgimaalt. Eelmisel hooajal mängisid mõlemad võistkonnad võõrsil paremini kui kodus. Ühendnaiskond lahkus Põlvast kuue ja Lootos Viljandist nelja punktiga. Tänases mängus jäid väravad löömata ja mõlemad võistkonnad kirjutasid liigatabelisse ühe punkti.

enne mängu …

Kaido Kukli: “Algab kolme mängu seeria, millest iga mäng läheb raskemaks. Loodan, et jääme ellu.”

Ita Lillo: “Tegemist on küllaltki võrdse ja ohtliku vastasega. Proovime kasutada koduväljaku eelist ja anname endast parima, et tuleks hea lahing.”

Sergei Vassiljev: “Mängime oma mängu, realiseerime oma väravavõimalused ja saame tabelisse punktilisa.”

Teisi Toomsalu: “Hooaja kolmas mäng on Põlvaga. Tegemist on vastasega, kes ei anna midagi kergelt. Oleme trennis lihvinud nõrku kohti ja läheme oma mängu mängima. Proovime iga hinna eest Põlvast 3 punkti napsata.”

 

Lisa kommentaar