Eesti Jalgpalli Liidu klubide litsentsikomisjon väljastas Premium liigas, Esiliigades ja naiste Meistriliigas osalevale 28 klubile litsentsi. Teiste seas sai hooajaks 2021 litsentsi ka naiste Meistriliigas osalev  Põlva FC Lootos.

Klubi poolt vastutas litsenseerimisprotsessi eest tegevjuht Indrek Käo. “Osalesime litsenseerimisel viiendat aastat järjest ja iga aastaga on asjaajamine muutunud lihtsamaks ja loogilisemaks. Sellel aastal oli väga suur abi Tiiu Marranist, kes finantspoole kokkusaamisega suurepäraselt hakkama sai. Litsenseerimisnõuded annavad hea võimaluse vähemalt kord aastas ka oma klubi toimimismehhanismid ja strutuurid üle vaadata ja vajadusel sisse viia muudatused ja värskendused.  Ebatavaline oli seekord, et litsentsikaitsmine toimus seoses korooonaolukorraga MS Teams keskkonnas. Loomulikult on reaalsete osalejatega koosolek kõrgema kasuteguriga, aga mõistame hetkel valitsevat olukorda ja tundub, et saime hakkama. Meistriliigat puudutavatest uudistest niipalju, et naiskond mängib hooaja avamängu Lootospargis 27.märtsil Saku Sportinguga ning sellel hooajal on läbi Soccernet.ee võimalik kaasa elada tervelt neljale allegrode osalusel toimuvale mängule”.

Litsentsikomisjon väljastas litsentsi 10 Premium liiga, 6 Esiliiga, 7 Esiliiga B ja 3 naiste Meistriliiga klubile. Neljale Premium liiga klubile väljastati litsents koos õigusega U21 võistkonna osalemiseks Esiliigas, kahele Premium liiga ja ühele Esiliiga klubile väljastati litsents koos õigusega U21 võistkonna osalemiseks Esiliiga B-s ning neljale Premium liiga ja ühele Esiliiga klubile väljastati lisaks naiste Meistriliiga litsents. Vabatahtlikult läbisid litsentsiprotsessi II liiga klubid Võru FC Helios ja Keila JK.

Naiste Meistriliigasse kuuluvad hooajal 2021 Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev, Saku Sporting, Pärnu JK Vaprus, Põlva FC Lootos, Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United Ühendnaiskond, Tartu JK Tammeka ja Lasnamäe FC Ajaxi ja Paide linnanaiskonna ühendnaiskond. Põhiturniir kestab sellel hooajal 21 mängu.

 

Lisa kommentaar