Flora: Getriin Strigin, Jessika Uleksin (53. Kärt Mere), Katrin Loo, Saron Läänmäe (62. Kristina Teern), Maarja Saulep (53. Anastasia Ivanova), Kethy Õunpuu, Ariina Mürkhain (76. Simona Põlismäe), Kristiina Tullus, Kelly Rosen (76. Maarija Mikiver), Getter Saar, Silja Goroško.
Varus: Anastasia Ivanova, Maarija Mikiver, Kärt Mere, Kristina Teern, Simona Põlismäe.

Lootos: Imbi Hoop, Kristin Kukli, Keidi Käis, Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Anette Laureen Linnuste, Helene Lumi, Indra Liz Nemvalts, Kati-Karoli Silla (75. Keitlyn Metsmaa), Aiki Suits, Karmen Piirimaa.
Varus: Keitlyn Metsmaa.

Augustikuu viimane laupäev viis allegrod pealinna, mängule valitseva meistri, karikavõitja, superkarikavõitja, liiga liidri jne … Tallinna FC Floraga. Kuigi ilmateade lubas päikeselist mänguilma olid võistkonna kohal pigem tumedad murepilved. Viimases trennis vigastas jalga ründaja Kärt Hüdsi, nädala sees sai noortekoondist esindades vigastada väravavaht Birgit Rammo.  Erinevatel asjaoludel oli koosseisust puudu 7 mängijat. See kõik ei jätnud peatreener Kaido Kuklil muud võimalust, kui nuputada välja järjekordne koosseis, keda lahingusse saata. Väravapostide vahel võttis koha sisse kunagine rahvusnaiskonna puurilukk Imbi Hoop ja tegi seda muljetavaldavalt.

Kodunaiskond asus kohtumist juhtima 11.minutil. Otsajoonel jäid Lootose kaitsjad  hätta palli klaarimisega ja Anette Laureen Linnuste jalast saadud rikošetist leidis see tee väravasse. Flora surus ja samas muutus taga lohakaks, mis oleks peaaegu kätte maksnud kui 21.minutil lõikas tagasisöödu vahelt Helene Lumi. Üks üks olukord väravavahiga lõppes florakate jaoks siiski vaid kerge ehmatusega. 33.minutil sai samaga hakkama Kristin Kukli ja taaskord päästis Getriin Strigin Flora värava. Kohtunik oli juba tõstnud vile, et puhuda avapoolaeg lõppenuks, kui lohakalt lahti mängitud Lootose söödu lõikasid florakad vahelt ja Getter Saar sai kodunaiskonna viia vaheajale 2:0 eduseisus.

Poolajal tegid vastased korralikud korrektiivid ja teise poolaja alguses oli allegrode vastas kiire, täpne, agressiivne ja võimas Flora. Siiski tablool see kohe ei kajastanud ja Flora oli sunnitud tegema esmalt neli vahetust, enne kui ka resultaati hakkas tulema. 62.minutil pääses rohevalgete poolelt väljakule FC Kuresaarest laenule võetud Kristina Teern (selle nime peaks iga vähegi naistejalgpalli vastu huvi tundev inimene meelde jätma), kes järgneva kahekümne minutiga lõi kübaratriki ja oli lähedal veel mitme värava löömisele ja seda kõike tänu oma kapteni Katrin Loo suurepärastele ja kavalatele söötudele. Lootose kaitsjad olid Loo takistamisega püsti hädas ja 80.minutil suutsid seda teha vaid penaltit väärt vea hinnaga, mille Loo ise ka realiseeris.  Omad võimalused olid ka allegrodel, kuid kas jäid löögid nõrgaks või jäi puudu teineteise mõistmisest, erilist ohtu Strigini kaitstud väravale kujutada ei suudetudki. Suurte numbritega kaotus ei peegelda kindlasti kogu mängu käiku, sest kohati suudeti meistritega kenasti sammu pidada ja oma mängugi mängida. Vastaste klass oli aga kõrgem ja kolm punkti liigatabelisse võeti õigusega. Et Flora tähistas ühtlasi 30. tegevusaasta täitumist, ei unustatud tänada ka külalisi ja Lootos sai kojusõiduks kaasa maitsvad jäätised.

Vigade paranduseks on nüüd aega täpselt nädal ja 5.septembril on Lootosparki oodata Nõmme Kalju naiskonda, kellel punktiarve küll veel avamata, kes aga kindlasti seda teha ihkab.

enne mängu …

Flora abitreener Magnus Rosen: „Kinkimise viis on rohkem väärt kui kingitus ise. Kogu lugupidamise juures vastase vastu on eesmärk neid palliplatsil hea ja paremaga kostitada ning anda seeläbi naiskonna poolt klubi juubeli pidupäeva oma panus.”

Mängija Kelly Rosen: „Soovime ilusa mänguga klubi sünnipäeva pidustustele võimsa avapaugu anda.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Mis seal ikka, peame ka väga tugeva Floraga mängima. Saame vähemalt kõva trenni.”

Mängija Kristin Kukli: „Tuleb raske mäng. Proovime võimalikult hästi kaitses mängida ja võimalusel lüüa mõne värava.”