Kohtunik:  Viljar Pennert,  abikohtunikud: Gert Laas, Marten Laanisto

Ühendnaiskond : Mia Maks, Anett Joandi, Samanta Uueda, Teisi Toomsalu, Anna-Liisa Joandi, Maria Soll, Maive Jürmann(k)(58`.Raheli Jürgenson), Simona Põlismäe, Gabriela Busch, Teele Toomsalu(64`.Reti Talts), Katarina Põldur(86`.Dagmar Hekki)
varus: Dagmar Hekki, Raheli Jürgenson, Kerli Linder, Katriin Kabanov, Reti Talts
Treener: Sergei Vassiljev, füsioterapeut: Roger Teor

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 21-Kati-Karoli Silla, 3-Elina Kahar, 9-Karmen Piirimaa(77`.15-Aiki Suits), 31-Katrin Piirimaa, 11-Anette Laureen Linnuste(83`.6-Hanna Parv), 4-Helene Lumi(90+2`.32-Ketlin Pindis), 20-Kristin Kukli,  7-Ave-Lii Laas, 8-Ita Lillo (89`.14-Isabel Huma), 10-Kärt Hüdsi,
varus: 6-Hanna Parv, 14-Isabel Huma,  15-Aiki Suits,  32-Ketlin Pindis.
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

12. voorus mängis naiskond Viljandi linnastaadionil JK Tulevik/Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonnaga. Tegemist oli Soccerneti TV mänguga ja ühtlasi ka kuuepunktimänguga.Võistkonnad asusid enne kohtumist üksteise järel 5-6. kohal, vahe oli ainult kaks punkti. Mäng algas allegrodele väikese ehmatusega kui juba kolmandal minutil käis pall Karina Piirimaa kaitstava värava põiklatis, õnneks sai keeper olukorra kenasti kontrolli alla.  12.minutil tõmmati karistusala kaare taga maha Kärt Hüdsi ja kapten Ave-Lii Laas viis järgnenud karistuslöögist võistkonna juhtima 0:1.

21.minutil proovis äärelt läbi läinud Teisi Toomsalu tsenderdada värava esisele, aga pall läks üle jala ja maandus värava tagumise posti põrkest võrgus 1:1. 37.minutil pääses Ita Lillo tsenderduse järel kastis lööile Kristin Kukli, kuid väravavaht Maks suutis palli tõrjuda. Juba järgmisel minutil mängis Ita Lillo löögile Kärt Hüdsi, kes vabanes kaitsjast ja lõi palli kindlalt väravavahist paremale taha nurka.

Poolaja eelviimasel minutil tehti trahvikastis viga Kärdi vastu, aga kohtunik Pennert tõi olukorra trahvikastist välja. Järgenenud karistuslöögi mängis Kristin lahti, aga kastis löögini ei jõutud.  Seisul 1:2 siirdusid võistkonnad vaheajale.

Teist poolaega alustas särtsakamalt Lootos ja 48.minutil õnnestus ilus kombinatsioon trahvikastis kui otsajoonelt tagasi pööranud Kärt lükkas söödu Kristin Kuklile, kes trahvikasti joonelt palli vasakusse ristnurka keerutas.

Kümme minutit hiljem tegi koduvõistkond vahetuse. Kapten Jürmanni asendas Jürgenson. Viis minutit hiljem ka teine vahetus, Toomsalu asemel tuli mängu Talts. 76.minutil sai võitluses palli pärast vigastada Karmen Piirimaa, kelle asemel sai mängu Aiki Suits. Ka järgmine vahetus oli sunnitud, kui Anette laureen Linnuste asemel sekkus mängu Hanna Parv. 86.minutil vahetas kõduvõistkond – Hekki sisse, Põldur välja. Seejärel ka Lootos – Lillo välja, Isabel Huma sisse. Vastased teenisid lihtsaid karistuslööke, mis aga lahendati ebatäpselt. Kuuma ilma ja mitmete vigastuste tõttu oli mängus palju seisakuid ja kohtunik oli sunnitud lisama üle viie minuti. 90+2 tegi Lootos oma viimase vahetuse ja Helene Lumi asemel sai platsile Ketlin Pindis. Lootos kontrollis mängu ja koju tagasi tullakse kolme punktiga. Liigatabelis kerkis naiskond hooajal esimest korda viiendale reale.

Mängu saab järele vaadata Soccernet TV kanalilt

Järgmine kohtumine ootab naiskonda 31.juulil kui Lootospargis võetakse vastu Pärnu Vaprus.

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: “Ühendnaiskond lööb palju väravaid. Tuleb kaitses tähelepanelik olla. Kui punktivahe jääb samaks, siis võib rahule jääda.”

Poolkaitsja Helene Lumi: “Varasemaid tulemusi arvesse võttes on ees ootamas põnev mäng. Meie eesmärk on saada enda mäng käima ning loodetavasti ka suurendada punktiarvet.”