25.mai kell 19, Sportland Arena, NML 1.voor

JK Tallinna Kalev – FC Lootos

2 : 1  (0:1)

Peakohtunik: Terke Kram, abikohtunikud: Oliver Raudsepp ja Lisette Pentinen.

väravad:
0:1 25`.Ave-Lii Laas.
1:1 61`.Vanessa Grutob
2:1 83`.Emma Treiberg

Hoiatused: 90`.Ave-Lii Laas (Lootos)

Kalev: Birgit Rammo, Kaili Pertel (46. Anett Kadastu), Anastasija Fjodorova, Emma Treiberg, Mirell Soasepp (46. Maria Orav), Žanna Smirnova (37. Elisabet Polstjanova), Kädri-Li Ootsing, Johanna Marie Link, Loore Lehtmets (46. Vanessa Grutop), Kaisa Triin Arike, Sandra Paulberg (46. Marie Heleen Lisette Kikkas).
Varus: Jonna Soomets, Maria Orav, Vanessa Grutop, Marie Heleen Lisette Kikkas, Anett Kadastu, Elisabet Polstjanova.

Lootos: Karina Piirimaa, Elina Kahar, Kaisa Liina Keps, Hanna Parv (70. Mairit Laanesaar), Ave-Lii Laas, Karmen Piirimaa, Kärt Hüdsi, Isabel Huma, Kristin Kukli, Katrin Piirimaa, Kärt Kaseorg (46. Ketlin Pindis).
Varus: Mairit Laanesaar, Ketlin Pindis.

Naiskond mängis täna Tallinnas järele 1.vooru edasilükatud kohtumise JK Tallinna Kalevi vastu. Agressiivselt ja heatujuliselt alustanud allegrod asusid kohtumist 25.minutil kapten Ave-Lii Laasi väravast juhtima. Vastased olid pingile jätnud tervelt viis põhikoosseisu mängijat, mis paistis igati väja ka mängupildist.

Teise poolaja alguses oli Lootos sunnitud tegema vahetus. Jalale haiget teinud Kärt Kaseorg võeti puhkma ja mängu pääses Ketlin Pindis. Kodunaiskond pani vastu neli vahetust ja tulemus tuli. 61`.minutil mängiti kaitseliinist läbi Vanessa Krutob, kes viigistas mänguseisu. 70.minutil tegi Lootos teise vahetuse. Kustunud Hanna Parve asemel sai platsile Mairit Laanesaar. Seitse minutit enne kohtumise lõppu ülatas trahvikasti joonelt tehtud löögiga allegrode puurilukku Karina Piirimaad Emma Treiberg, viies kalevlased esmakordselt kohtumist juhtima. Mängu viimasel minutil oli võimalus viigipunkt Põlvasse tuua Mairit Laanesaarel, aga nooruke mängija ei suutnud nurgalöögist tulnud palli väravavõrku suunata.

Naiskonna järgmine vastane on piirkonna rivaal Tammeka, kellega Pühapäeval pärastlõunal mängitakse Lõuna-Eesti drby, mis ühtlasi on ka Soccerneti telemäng.

Enne mängu …

Žanna Smirnova: “Põlvaga mängud on näidanud, et lihtsalt ei tule midagi. Võidab see, kes on hingega rohkem mängus ja kelle võrgus pall ei maandu!”

Kaido Kukli: “Meistriliiga punktide peale mäng, heal juhul tuleme punktiga koju.”

Katrin Piirimaa: “Kaleviga on alati põnevad mängud olnud. Kumbki ei anna midagi lihtsalt ära. Kõik on võimalik, keskendudes oma mängule ning andes endast parim.”

Lisa kommentaar