Treener: Sirje Roops

Lootos: Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa(Kätlin Pindis,), Karmen Piirimaa, Elina Kahar, Kati-Karoli Silla, Kärt Kaseorg, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli(Isabel Huma), Ita Lillo(Mairit Laanesaar), Hanna Parv, Kärt Hüdsi,
varus: Mae Lillo, Isabel Huma, Mairit Laanesaar, Kätlin Pindis.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli, Indrek Käo

Hooajaks valmistuv naiskond mängis laupäeval teise ja ühtlasi viimase kohtumise Taliturniiril kui Tallinnas, EJL hallis kohtuti Tartu JK Tammekaga. Kevadised ilmad oli mängukõlblikkuks muutnud nii Sepa jalgpallikeskuse väljaku kui Lootospargi, kuid Tammeka treenerid soovis kohtumise mängida Tallinnas ja nii võtsid kaks naiskonda ette 400 ja 500 km sõidu, et mängida kõledavõitu EJL hallis treeningmäng.

Allegrod said mängu kiiremini käima ja Ita Lillol oli kohtumise 3ndal minutil võimalik allegrod juhtima viia, aga otsustusjulguses jäi puudu. Jõuliselt kulgenud kohtumise esimene karistuslöök määrati 23.minutil kui trahvikasti serval sõideti tagant jalgadesse Katrin Piirimaale. Karistuslöögi keerutas 20 meetrilt alla vasakusse nurka Ave-Lii Laas 0:1. Tammeka oli ohtlik kontrarünnakutel ja teenis mitmeid nurgalööke, mis suuremat ohtu siiski ei kujutanud. Poolaja lõpu eel oli kaks head võimalust skoori kasvatamiseks Kärt Hüdsil, aga kasutatud lahenduste abil pallid teed väravasse ei leidnud. Kaks minutit enne poolaja lõppu tuli värav ei kusagilt. Trahvikastis palli püüdnud Karina Piirimaad ei läinud keegi julgestama ja läheduses passinud Õun lõi mänguvahendi karina käte vahelt lahti ja sealt ka väravassse. Poolaeg 1:1.

Kohe poolaja alguses oli Tammekal hea võimalus edunumbreid ksvatada , kuid Karina heastas oma avapoolaja apsaka suurepäras dopelttõrjega. 53.Lootoselt vahetus, Kukli välja, Huma sisse. Kaitseliinis siiski valitses väike ebakindlus ja  56.minutil kingiti vastastele ebatäpse tagasisööduga pall ja Õun lõi oma teise värava. Mõni minut hiljem juhtus kummaline situatsioon kus keskväljaluk lõi Tammeka keskkaitsja selja tagant ribidesse Hanna Parvele. Kohtunikul jäi olukord paraku nägemata et Hanna jätkata ei saanud, tuli teha sunnitud vahetus, Mae Lillo sisse, Hanna Parv välja. Vahetusi tegid ka vastased ja nende mängurütm muutus, Viimased 20 minutit kontrollis Lootos palli ja teenis ridamisi nurgalööke, aga palli väravasse ei saadud.  74. minutil Ita Lillo ja Katrin Piirimaa välja, Kätlin Pindis ja Mairit Laanesaar sisse, skoor enam ei muutnud.

Hooaja avamänguni, 3.aprillil, on jäänud pisut alla kuu ja naiskonnal mahub selle sisse traditsiooniline Allegro Cup 19.märtsil. Lisaks oma duubelnaiskonnale osalevad Tammeka II ja Rakvere Tarvas.