Abikohtunikud: Oliver Raudsepp, Kaspar Ait

Hoiatused: Melis (Tabasalu) – 84`.Kahar (Lootos)

Tabasalu JK:  Jana Tugo, Heidi Melis, Anne-Grethe Pajuviidik, Natali Sigijane (73. Liis Hell), Sandra Pärn (63. Mirell Sööt), Carmel Sööt (46. Egle-Eliise Kurg), Liisi Karilaid (63. Carmen Elisabeth Loime), Mia-Lisette Sarapik, Anette Salei (63. Keidy Pööra), Lisete Tammeveski, Marta Liisa Staalfeldt.
Varus: Melani Lisandra Kõrran, Carmen Elisabeth Loime, Mirell Sööt, Liis Hell, Egle-Eliise Kurg, Keidy Pööra.

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 5-Kaisa Liina Keps, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas, 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis.
Varus: 19-Mairit Laanesaar.

Naiskond mängis tänases Soccerneti telemängus võõrsil JK Tabasaluga. Kevadel mängsid samad naiskonnad hooaja avakohtumise Lootospargis, mis lõppes viigiga 1:1. sarnaselt Põlvas mängitud kohtumisele kulges ka tänane mäng. Vastane valdas palli, allegrod üritasid nõelata kontrarünnakutega. Vastaste söödumäng tõi tulemuse juba 5.minutil kui Elina Kahar jättis markeerimata vasakult äärelt antud madala tsenderduse peale tagumisse posti tulnud Pajuviidiku, kes skoori avas. 27.minutil eksis lihtsa palli püüdmisega väravavht Karina Piirimaa, , kelle näppude vahelt välja pudistatud palli lükkas tühja võrku Anette Salei. 3:0 tuli tabloole 35`. minutil, kui omavahel ei suutnud suhelda õed Karina ja Karmen ning palli phtaks lööma läinud Karmen lõi  nahkkera hoopis esimese posti kõrvale oma väravasse. Garderoobivärava lõi avapoolaja esimesel üleminutil Karina Piirimaa selja taha Carmel Sööt, kas lõikas vahelt Elina Kahari poolt paremale äärele antud pika söödu.

Teine poolaeg oli naiskonna mängupilt oluliselt parem ja kohtumise 61.minutil realiseeris kapten Laasi antud söödu väravaks Kärt Hüdsi. Kärdil avanes mõne hetk hiljem teinegi võimalus, kui pääses väravavahiga üks-üks olukorda, aga Tabasalu puurilukust palli mööda lüüa ei õnnestunud. Oma väravas tegi head mängu Karina Piirimaa, kes mõne eksimuse kõrvale näitas häid tõrjeid ja mängulugemist. Tõrjudes ka kohtumise 85.minutil trahvikasti joonelt määratud karistuslöögi. Hetk varem oli kohtunik Jakob Laiv, olles veel enne konsulteerinud abikohtunikuga, kollase kaardi Elina Kaharile vea eest, mida ta ei teinud. Videokorduses on selgelt näha, et vastase maha lükkaja on Ketlin Pindis. Loodetavasti vaatavad EJL kohtunike osakond video üle ja tühistab ebaõiglaselt antud kaardi. Kohtumise kolmandal üleminutil avanes hea võimalus seisu muuta Kristin Kuklil, kuid trahvikasti joonelt teele saadetud löök ebaõnnestus.

Naiskonna mängud on esimeseks poolaastaks nüüd mängitud ja ees ootamas üürike suvepaus. Tagasi väljakul ollakse 13.juulil kui Lootospargis võõrustatakse Pärnu Vaprust.

Enne mängu …

• Martin Tšegodajev: Taas üle pika aja oleme kodupubliku ees, mida oleme igatsenud. Peame olema kannatlikud ja leidma õiged käigud, et vastaste värav lahti muukida. Kodupublikule tahame näidata head mängu ja tabelisse kolm lisapunkti juurde kirjutada.

Kristiina Kesküla: Oleme hästi valmistunud mänguks Põlvaga ning oleme kindlasti võimelised 3 punkti koju jätma. Saame teha enda vigade parandused eelmistest mängudest ning läheme mängule positiivsete emotsioonidega.

• Kaido Kukli: Vara üles, hilja voodi, nii see mänguõnn meil majja toodi.

Ketlin Pindis: Peame taastama usu endasse ja soovi anda endast väljakul kõik. Kui seda suudame teha, siis on kõik võimalik.