7.oktoober kell 15:00, Sportland Arena

FC Flora – FC Lootos

7 : 0 (3:0)

Kohtunik: Tauri Tooming, abitreenerid: Merilyn Renser, Lisette Pentinen.
Pealtvaatajaid: 23
Ilm: +C, tugev tuul

Väravad: 14`.Elina Kahar (ov), 35`.Lisette Tammik, 45`,Kristina Teern(pen), 46`,63`,85`,Mari Liis Lillemäe, 48`.Getter Saar.

Hoiatused:

FC Flora:

Peatreener: Aleksandra Sevoldajeva,

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar, 4-Helene Lumi, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik (6`.31-Katrin Piirimaa) , 14-Isabel Huma(78`.21-Karina Piirimaa), 15-Mari Abel (25`.4-Helene Lumi), 20-Kristin Kukli, 33-Marie Rahel Lail, 99-Wanda Prost
varus: 4-Helene Lumi, 21-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa
Kaaspeatreener: Indrek Käo, treener, Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut: Anette Laureen Linnuste.

enne mängu …

Indrek Käo (kaaspeatreener) – „Flora ja Viimsi on võistkonnad, kellele meil sellel hooajal ei ole õnnestunud veel väravat lüüa. Viimsi on läinud, loodame vähemalt valitseva meistri vastu väravani jõuda, läheb siis mänguga tervikuna nagu läheb. Meie jaoks on põhihooaeg lõppenud, valmistume vaikselt üleminekuturniiriks ja loodame oma väravalöömise protsenti paremaks saada “.

Isabel Huma: „Flora on tugev vastane. Kaitseme väravat nagu jaksame ja oskame. Seisust hoolimata mängime lõpuni„.

Maria Sootak: “”Naaseme Sportlandile ja rõõmuga võõrustame selles tagasituleku mängus Lõuna-Eestist tulevaid külalisi. Proovime enda mängu saada käima enne teist poolaega ja anname Põlvale korraliku eelviimase Meistriliiga põhiturniir lahingu.”

Getter Saar: “Tulemas on mäng Põlvaga. Eesmärk on kaitses kindlalt mängida, ründes väravaid lüüa ning kolm punkti koju jätta.”

Lisa kommentaar