Kohtunik:Kristjan Siilak  abikohtunikud: Tanel Piirimäe, Keijo Treima.

2:2 77`.Anastasija Fjodorova

FC Ajax: Jürna, Martinson(70`.Parvits, 80`.Steinberg), Linde, Kaup, Lutter, Praun, Kalinina, Fjodorova, Raudsepp, Naboitšenko(46`.Potapova), Imanova(65`Sankovski). varus: Steinberg, Sankovski, Potapova, Parvits

FC Lootos: Kärt Hüdsi, Elina Kahar, Kristin Kukli(k), Ita Lillo, Helene Lumi (67`.Mae Lillo), Indra-Liz Nemvalts, Hanna Parv (67`.Ketlin Pindis), Karina Piirimaa, Karmen Piirimaa, Katrin Piirimaa, Kati-Karoli Silla. varus: Ave-Lii Laas, Mae Lillo, Ketlin Pindis

Treener: Kaido Kukli

Naiskond mängis hooajaeelse esimese ja ühtlasi viimase kontrollmängu. Tallinnas kohtuti Taliturniiri raames Lasnamäe FC Ajaxiga. Allegrode ridades oli mitmeid uusi nägusid ja mitme põhikoosseisu mängijata osalenud allegrod lubasid avavärava lüüa Ajaxil.  Nurgalöögiolukorrast asusid vastased kohtumist juhtima 11.minutil. 19 ja 22.minutil pöörasid Kärt Hüdsi ja Helene Lumi väravad seisu poolajaks Lootose kasuks. Teisel poolajal tehti mitmeid vahetusi ning vastastel õnnestus kontrarünnakust viigistada. Tulemusega 2:2 kohtumine ka lõppes.

Hooaja avamäng toimub praeguse info kohaselt 27.märtsil. Kelle 14 algavas kohtumises võõrustatakse Saku Sportingut.