Naiskond osales täna Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu Aastalõputurniiril ja jäi kaheksa Meistrliiga naiskonna arvestuses 7.kohale.
Alagrupis tuli tunnistada Tallinna FC Levadia 2:0 ja Pärnu JK 4:0 paremust. Alagrupi viimases mängus JK Tammekaga asuti kohtumist Ave-Lii Laasi väravast 1:0 juhtima ja kohtumise viimasel minutil suurendas Karmen Piirimaa karistuslöök lõppseisuks 2:0.
Kohtadele 5-8 jäid lisaks Lootosele ja Tammekale mängima Tallinna Kalev, Lasnamäe Ajax.
Allegrode vastaseks tuli A grupis viimaseks jäänud JK Tallinna Kalev, kes võttis väsinud naiste üle kindla 3:1 võidu. Lootose auvärava lõi kohtumise viimasel minutil Indra-Liz Nemvalts.
Mängus 7-8 kohale oli allegrode vastaseks Lasnamäe FC Ajax, kellele mingisugust vastupanu osutada ei suudetud. Oma lihtsatest vigadest said vastased kolme väravaga juhtima. Krsitin Kukli lõi kaks väravat tagasi, kuid enamat ei suudetud. Ajax lõi veel ühe ja kaotus tähendas allegrodele ühtlasi turniiri viimast kohta.

Võistkond mängis koosseisus: Karina Piirimaa, Kristin Kukli, Ave-Lii Laas, Katrin Piirimaa, Karmen Piirimaa, Lisanne Tamm, Keidi Käis, Getter Lepp, Astrid Erik, Katariina Kinnunen, Indra-liz Nemvalts, Keitlyn Metsmaa.
Treener: Kaido Kukli