4.november kell 13, Lootospark

FC Lootos – Nõmme Kalju FC

0:0

Peakohtunik: Petteri Schultz
Abikohtunikud: Richard Toom, Veiko Kõiv
Pealtvaatajaid:
Ilm:

Möödunud nädalavahetusel tuli naiskonnal Meitriliiga esimese mängus Nõmme Kalju FC vastu leppida 1:1 viigiga. Seekord on eesmärgiks teha vigade parandus ja kolm punkti Põlvasse jätta.

Lootose peatreener Kaido Kukli: “viimane vaatus… Samal päeval on meil perepäev ja klubi sünnipäeva tähistamine ja loomulikult tahame mängu võita! Ootame palju toetajaid!”

Naiskonna abikapten Ave-Lii Laas: “Kuna see on kahjuks hooaja viimane mäng, siis lähme mängima suure isuga. Anname kõva lahingu ja proovime parandada vigu, mida tegime eelmine mäng.”

Nõmme Kalju FC treener : Getulio Aurelio Fredo: ”Laupäeval mängime Põlva vastu teise üleminekumängu ning ühtlasi on see ka meie selle hooaja viimane mäng. Meie eesmärgiks on teha hea mäng. Esimese kohtumise kodus leppisime 1:1 viiki, sel korral on tegemist otsustava mänguga. Meie naiskond on enesekindel ja loodame, et mängutulemus on meie jaoks positiivne.”

Mängija : Elizabeth Elštein: ”Eelmine laupäev oli meil väga tasavägine mäng Põlva vastu, kuid õnneks olime selleks valmis ning suurt pettumust viigiseis meile ei valmistanud. See mäng pingutame kõik natuke rohkem ning proovime oma olukorrad ära realiseerida. Kuna see on viimane mäng, siis kaljukad teevad kõik, et mäng oleks nauditav.”

Lisa kommentaar