2. augustil kell 20:30 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul (Sepa 15a)

Tartu JK Tammeka – Põlva FC Lootos

0 : 0 (o:0)
Peakohtunik: Rait Ojanurme
Abikohtunikud: Siim Suurmets ja Mark Gerassimov.
Pealtvaatajaid: 50
Ilm: soe

JK Tammeka :

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 15-Astrid Erik, 11-Kristel Kotkas, 2-Kirta Talgre(k), 20-Kristin Kukli, 10-Liisi-Anete Mark, 11-Kristel Kotkas, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London, 13-Hanna Rästa (73`.5-Keidi Käis)

varus: 5-Keidi Käis, 24-Katariina Kinnunen, 25-Getter Lepp, 12-Keitlyn Metsmaa, 28-Keiju Planken
Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut: Kärt Satsi

Sepa jalgpallikeskuses toimunud naiste 12.vooru kohtumises täna väravaid ei löödud. Võimalusi oli küll mõlemal naiskonnal, aga lõpptulemuseks jäi 0:0

Tartu ja Põlva klubid olid sel hooajal korra juba omavahel mänginud, kui Põlvas noppis 3:1 võidu Tammeka. Liigatabelis asuvad naiskonnad küllaltki lähestikku. Tammeka oli 11 mänguga kogunud 11 punkti ning on viiendal kohal, Põlval on koos kuus punkti ning sellega paiknetakse seitsmendal positsioonil.

Tammeka abitreener Maria Sootak: “Kui mängus Noortekoondisega harjutasime rünnakute realiseerimist, siis Põlvaga peame hakkama ka reaalselt väravaid lööma, mitte ainult harjutama. Lootos tuleb Tartusse võitlema, meie peame selle sirge seljaga vastu võtma ja viimase minutini oma mängule keskenduma.”

Mängija Kaisa Kamenik: “Mängus Noortekoondisega valdasime enamus ajast palli ja saime palju rünnata. Eesolevas mängus Põlvaga tahame olla resultatiivsemad. Kindlasti on hea minna järgmisele mängule vastu võiduga – loodame oma võiduseeriat jätkata, aga samas ei saa ka Põlvat alahinnata.”

Lisa kommentaar