JK Tallinna Kalev – Põlva FC Lootos


13. aprillil kell 18.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul

Kell 18 kõlab avavile Tallinnas, kui JK Kalev võõrustab Põlva Lootost. Möödunud hooajal kohtusid naiskonnad kahel korral, kui koduväljakul võttis Kalev 4:0 võidu ning Tilsis peetud mäng lõppes 1:1 viigiga.

Avavoorus pidas Kalev maha põneva lahingu Saku Sportinguga, kui 4:1 eduseisust lubas Kalev vastastel lüüa endale kaks väravat, kuid hoidis lõpuks siiski kinni 4:3 võidust. Lootose vastaseks esimeses mängus oli Pärnu, kellelt tuli vastu võtta 0:5 kaotus.

Kalevi peatreener Maksim Rõtškov: ,,Alustasime hooaega ilusa võiduga ning muidugi soovime samamoodi jätkata. Põlval on väga heal tasemel naiskond, seega ootame põnevat ja võitluslikku kohtumist. Anname endast maksimumi, et kolm punkti koju jätta.”

Mängija Anne-Catherine Paulus: ,,Põlva on tubli, noor ja ühtne võistkond, kes on alati südi vastupanu osutanud. Statistika järgi on meil jällegi ca 8 aastat rohkem (elu)kogemust ning ka meil on väga tublid noored peale tulnud, kes nendega vabalt võidu jaksavad joosta. Pall on ümmargune, eks näis mis tuleb, aga arvan, et hea kombinatsioon kogemus+noorus+koduseinad toovad meile soovitud edu.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Tallinna Kaleviga on olnud ikka enam-vähem võrdsed mängud. Eks kohtumine näitab, kas saame nende koduväljakul neile võrdset mängu pakkuda.”

Mängija Kristin Kukli: „Loodan, et mäng tuleb tasavägine ja suudame pakkuda piisavalt ohtlikke olukordi Kalevile. Ning loodan, et pärast mängu oleme me saadud tulemusega rahul.”

Mängu peakohtunik on Luisa Klaar, keda abistavad Riin Noormägi ja Stella Tukia.

Lisa kommentaar