Kohtunik: Madis Pajula, Abikohtunikud: Helen Käosaar ja Maarja Neimann.

5:0 58.Mari-Liis Lillemäe,
6:0 62.Anastasia Dodeltseva,
6:1 65. Kärt Hüdsi,
7:1 66.Maarja Saulep,

Naiskond mängis täna valitseva meistri, Tallinna FC Floraga meistriliiga kolmanda vooru kohtumise. Hooaja algus on allegrodele olnud üli raske, sest kohtutud on kõikide esikolmikus olevate naiskondadega ning kõik mängud on seoses Lootospargi mängukõlbmatusega tulnud pidada võõrsil. Tuli ka tänane. Kolmapäevasest karikamängust jäid vigastuste tõttu eemale Katrin Piirimaa ja Astrid Erik, töökohustused ei võimaldanud kaasa tulla Sandra Londonil. See omakorda andis võimaluse teha debüüdi lausa kolmel duubelnaiskonna mängijal, kellest Katrin Õun alustas algkoosseisus ning kelle vahetas teise poolaja 67. minutil välja teine Rakvere tarvasest saadud täiendus Liisa Lepasaar. 72.minutil sai debüüdi kirja ka Marianne Suur, kes vahetas välja Getter Lepa.

Mäng ise kulges suuresti kodunaiskonna dikteerimisel, ning täna oli Mari-Liis Lillemäe, kes allegrode võrku lausa kolmel korral sahistas. Kaks väravat lisas talvel Levadiast florakate ridadesse liikunud Anastasia Dodeltseva ning ühega panustasid võitu Valeria Liik ja Maarja Saulep.

Hooaja väravaarve said avatud ka allegrod kui Kristin Kukli eeltöö järel pääses löögile Kärt Hüdsi, lüües 65.minutil seisuks 1:6. Viimati õnnestus allegrodel florakate võrku sahistada 2013 aastal, kui Lootospargis saavutatud 3.2 võidumängus olid täpsed legendaarne Signy Aarna ja Sixtina Ladva. Kohtumine lõppes siiski kodunaiskonna kindla võiduga, kuid allgrod tegid oluliselt parema mängu kui kesknädalal karikasarjas. Nüüd on kaks nädalat pausi ning 4.mail on esmakordselt võimalik põlvakatel tulla naiskonnale kaasa elama Tilsi staadionile kui võõrustatakse SK10 Premiumi.

Enne mängu …

FC Flora võõrustab kodusel Sportland Arenal Põlva Lootost, Meistriliiga kahe vooruga on Flora saanud kirja võidud SK 10 Premiumi ja Saku Sportingu üle. Põlval on seni punktiarve avamata, sest alla on jäädud Pärnule ja Tallinna JK Kalevile.

Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva: „Leidsime oma rütmi Võrus üles. Laupäeval on oluline veelgi parem mängutunnetus kätte saada ja koostööd parandada.”

Kaitsja Ariina Mürkhain: „Teine mäng nelja päeva jooksul, vastaseks taaskord Põlva Lootos. Hea võimalus teha eelmise mängu vigade parandus ning seda kohe ka rakendada. Ka Lootosel on paar päeva aega uus taktika paika panna ja sellega meile hambaid näidata. Ootan kõiki väljaku äärde!”

Põlva peatreener Kaido Kukli: „Karikamänguga kaotasime kaks mängijat, eks püüame neid asendada ja mängida. Tuleb karm mäng, anname endast parima.”

Väravavaht Karina Piirimaa: „Nagu karikamängus näha oli, on Flora heas füüsilises vormis. Laupäevases mängus peame olema kiiremad ja rohkem kindlamad palliga. Üritame anda endast maksimumi.”