18.mai kell 14:00, Sepa jalgpallikeskus Naiste ML 6.voor

JK TAMMEKA – FC LOOTOS

0 : 0 (0:0)

Kohtunik:  Richard Toom, abikohtunikud: Kristjan Kruk, Sander Aukust

Hoiatus: 78`. Kreete Õun (Tammeka) – ebasportlik käitumine

JK Tammeka: 13-Reti Talts, 18-Liis Ott(64.11-Wanda Prost), 8-Kaisa Kamenik, 4-Grete Ojala, 17-Kreete Õun (78.19-Eva-Maria Niit), 3-Rahel Repkin, 6-Maria Sootak, 25-Tuuli Tasa, 10-Merly Käblik (58.2-Hanna Rästa), 9-Renate-Ly Mehevets, 23-Daisy Toim (72. 20-Cathy Pärnamets)

varus: 1-Karmen Goldin, 2-Hanna Rästa,  11-Wanda Prost, 15-Reti Mänd, 19-Eva-Maria Niit, 20-Cathy Pärnamets,

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 6-Sandra London (88. 12-Keitlyn Metsmaa), 23-Indra-Liz Nemvalts (77. 19-Lisanne Tamm), 20-Kristin Kukli, 8-Ita Lillo, 7-Ave-Lii Laas, 10-Kärt Hüdsi

varus: 12-Keitlyn Metsmaa, 19-Lisanne Tamm, 24-Katariina Kinnunen

Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

Naiskond mängis laupäeval Tartu Sepastaadionil hooaja esimese derbimängu kohaliku Tammekaga. Võistkonnad on alustanud hooaega üsna tagasihoidlikult ja kui tartlannadel on tabelis võidu ja viigi kõrval kolm kaotust, siis allegrodel veel võidud ja viigid puuduvad. Tõsi, vastased on olnud ka erinevast kaalukategooriast. Allegrodel on mängitud esinelikunaiskondadega, Tammekal veel mängimata esimese kolmega.

Mäng kulges üsna võrdselt ja võimalusi võitmiseks oli mõlemal võistkonnal. Lõpptulemuseks siiski väravateta viik.

enne mängu …

Tammeka peatreener Sirje Roops soovib eesolevast kohtumisest väljuda positiivse tulemusega. “Viimase kahe mängu tulemusega ei saa kuidagi rahul olla. Oleme oma parandused teinud ning loodame oma suurepärase kodupubliku ees 3 punkti tabelisse juurde saada.”

Väravavaht Reti Talts: “Jalgpall on ettearvamatu ning kunagi ei tea, mis mängu lõppseisuks jääb. Selleks, et koju tuleks kolm punkti, peame andma endast kõik. Tule staadionile naiskonnale kaasa elama!”

Lootose peatreener Kaido Kukli loodab tabelisse esimesed punktid kirja saada. “No tahaks ikka naabrist parem olla. Tammeka mängib kodus ja peaks eeldatavalt tugevam olema. Avada punktiskoor oleks super.”

Ründaja Kärt Hüdsi sõnul minnakse vaatamata raskele hooaja algusele endast parimat andma. “Tulemas on selle aasta esimene Lõuna-Eesti derbi. Mäng tuleb väga võitluslik, võrdne ja pingeline nagu alati Tammeka vastu mängides. Hooaeg pole meie jaoks just kõige paremini alanud, mitmed vigastused on mängijaid kimbutamas, kuid siiski lähme endast parimat andma ja teeme kõik, et näidata head mängu ja kirjutada tabelisse esimesed punktid.”

Lisa kommentaar