Kohtunik: Erik Raal,  abikohtunikud: Andrei Petrov , Kristen Jakobson

JKTJSJÜN: 8-Anett Joandi, 13-Anna-Liisa Joandi, 16-Maive Jürmann (57`. Margret Talimaa), 4-Sandra Liir, 31-Katarina Põldur (82`. Sirli-Stella Jõgis), 15-Maria Soll (66`. Raneli Sonk), 9-Grete Tiivel, 1-Teele Toomsalu (7`. Kristi Mägi), 12-Teisi Toomsalu, 24-Samanta Uueda, 37-Gerli Israel (63`. Mari-Liis Rikkinen).
Varus: 18-Sirli-Stella Jõgis, 21-Katriin Kabanov, 7-Mia Maks, 99-Kristi Mägi, 26-Mari-Liis Rikkinen, 28-Raneli Sonk, 14-Margret Talimaa.
Treener: Sergei Vassiljev, füsioterapeut Roger Teor

FC Lootos: 1-Birgit Rammo, 15-Aiki Suits, 9-Karmen Piirimaa, 5-keidi Käis, 21-Kati-Karoli Silla(89`.13-Imbi Hoop), 8-Ita Lillo, 7-Ave-Lii Laas(k), 20-Kristin Kukli, 23-Indra-Liz Nemvalts(65`.11-Anette Laureen Linnuste), 4-Helene Lumi (89`.12-Keitlyn Metsmaa), 10-Kärt Hüdsi
varus: 11-Anette Laureen Linnuste, 12-Keitlyn Metsmaa, 13-Imbi Hoop
treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help.

Naiskond mängis sügisringi kolmanda kohtumise, mis ühtlasi oli kolmandaks järjestikkuseks kuuepunktimänguks tabelis kõrvuti asetseva võistkonnaga. Vastu tuli võtta kolmas järjestikkune kaotus.

Kohtumine JK Tulevik/Suure-Jaani United Ühendnaiskonna vastu hakkas viltu vedama juba algminutitest alates. Vastased asusid kohtumist viienda minuti kauglöögist juhtima. Ita Lillol oli paar minutit hiljem võimalus mänguseis viigistada, kuid värava esiselt ei õnnestunud palli võrku toimetada. Olukorras sai vigastada mulkide puurilukk Teele Toomsalu, kes välja vahetati. Avapoolaja lõpu eel suurendasid vastased edunumbreid kui Eesti parim odaviskaja Gerli Israel taaskord kauglöögist meie poolkaitsjaid ja väravavahti üllatas. Seisul 2:0 lõppes esimene poolaeg.

Teisel poolajal tegid võistkonnad vahetusi vastavalt palju kellegil vahetusmängijaid oli. 57 Jürmann välja, Talimaa sisse. 63.minutil teenis kohtumise ainsa kollase kaardi Gerli Israel. Koheselt tegi Viljandi ka vahetuse. Israeli asendas Rikkinen. 65.minutil vahetas Lootos Indra-Liz Nemvaltsi asemele väljakule Anette Laureen Linnuste. 65.minutil Soll välja Sonk sisse. Vastased olid kodutöö korralikult teinud ja 78.minutil lõi Põldur seisuks 3:0. 82.minutil Põldur välja Jõgis sisse. Kaks viimast vahetust tegi Lootos. Kohtumise viimasel minutil said platsile Imbi Hoop ja Keitlyn Metsmaa, kes vahetasid välja Kati-Karoli Silla ja Helen Lumi.
Tulemusega 3:0 mäng lõppeski, mis tähendas, et JK Tulevik ja Suure-Jaani unitedi ühendnaiskond oli saanud avaringis Põlvas kaotatud mängu eest revanši, möödudes allegrodest ka liigatabelis, tõustes viiendaks. Lootos langes kuuendale tabelireale.
Järgmine vastane on allegrodel JK Tallinna Kalev, kellel täna tuli tunnistada Saku Sportingu 3:1 paremust. Kolmandas lõppenud kohtumises lõi Pärnu Vaprus Nõmme kalju võrku viis vastuseta väravat.

enne mängu …

Ühendnaiskonna peatreener Sergei Vassiljev: „Kindlasti ootab ees põnev mäng. Me lähme laupäeval vigade parandusi tegema. Kas see meil ka õnnestub, seda näitab eesootav mäng.”

Poolkaitsja Anett Joandi: „Läheme mängule vastu positiivse emotsiooniga. Viimasest kahest mängust on võetud kaks võitu ja kavatseme stabiilselt ka jätkata. Oluline on hoida siiski jalad maa peal ja maksimaalselt keskenduda treeneri antud juhistele.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Külalislahkust meil oodata ei ole, vastane on mängijaid juurde toonud ja soovib esinelikusse jõuda. Meie poolt hea mäng Viljandis oleks hea start edaspidiseks.”

Kaitsja Kati-Karoli Silla: „Tuleb raske ja võitluslik mäng, üritame naiskonnaga teha head koostööd ja anda endast parim ning kõik head võimalused ära kasutada.”

Naiskonnad on omavahel kohtunud kuuel korral. Mõlemal on kaks võitu ja kaks kohtumist on lõppenud viigiliselt.