6.september kell 17, Saku kunstmuruväljak, naiste karikavõistluste 1/16 finaal

Saku Sporting – FC Lootos

0 : 0 (0:0, lisaaeg 1:0)

Kohtunik: Neeme Neemlaid
Abikohtunikud: Helen Käosaar, Lilli Tamm
Pealtvaatajaid: 74
Ilm: +12C

väravad:
1:0 108`. Triin Satsi (pen.)

Hoiatused: 48`.Hanna-Lisa Kuslap (Sporting) – 117`.Keidi Käis (Lootos)

Sporting:

FC Lootos: 1- Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 25-Getter Lepp, 5-Keidi Käis, 11-Kristel Kotkas, 20-Kristin Kukli, 10-Liisi-Anete Mark, 15-Astrid Erik, 6-Sandra London, 7-Ave-Lii Laas (111`.24-Katariina Kinnunen), 12-Keitlyn Metsmaa (75`.28-Keiju Planken)
varus: 24-Katariina Kinnunen, 28-Keiju Planken
treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi.

Naiskond reisis täna Põhja-Eestisse, kus Saku kunstmuruväljakul mängiti karikasarja 1/16 finaalkohtumine kohaliku Sportingu vastu. Hirmuäratavat seeriat tegev Sporting juhib Teist liigat suure vahega järgnevate ees. Kümnest viimasest kohtumisest on saadud 9 võitu ja üks viik. Allegrodel midagi ligilähedast vastu panna ei olnud. Seda kinnitas ka tänase kohtumise lõppseis.

Kesknädalasest mängust jäid töökohustuste tõttu eemale keskkaitsja Merili Tamm ja kapten Kirta Talgre. Puudus ka ründaja Hanna Rästa, mille tõttu  jäi täna ründejõud kasinaks. Allegrod kontrollisid küll suuremat osa mänguajast , kuid midagi ohtlikku Sportingu väravale korraldada ei suudetud. Pealelöögid olid viletsad nagu ka rünnaku lõpetamised tervikuna. Et ka vastased ei suutnud ühtegi lööki raami toimetada, jäidki kohtumise noormaalajal väravad löömata. Väravaid ei toonud ka lisaaja esimene poolaeg. Teisel lisaajal tõmbas Astrid Erik trahvikastis maha Sportingu mängija ning kohtuniku määratud penaltist võitis  kohtumise 1:0 kodunaiskond.

Treener Kaido Kukli oli peale mängu arvatult pettunud. “Konkurentsitult hooaja kõige kehvem mäng. Palli küll liigutati, aga pealelöögid olid täna kohutavad. Mitte miski ei õnnestunud. Vahel on selline null päev”

Korrektuurid tuleb teha ruttu, sest juba laupäeval seisab taas ees teekond pealinna. Kell 13 algavas Meistriliiga kohtumises on vastaseks Noortekoondis, kes viimases mängus Tallinna Kaleviga ka väravaarve avas.

 

 

Lisa kommentaar