JK Tulevik/Suure-Jaani United: Mägi, Toomsalu, Liir , Soll, Jõgis, Tooomsalu, Joandi, sonk, Põldur, Maks, Elias
varus: Vaidem, Rainup, Hunt, Kabanov, Toomsalu, Koort

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 5-Keidi Käis, 9-Karmen Piirimaa(78`.13-Sandra Vaher), 25-Getter Lepp, 6-Lisanne Tamm, 23-Indra-Liz Nemvalts (87`.8-Johanna Luik), Anette Laureen Linnuste, 20-Kristin KUkli, 11-Kristel Kotkas, 7-Ave-Lii Laas(k)
varus: 8-Johanna Luik, 13-Sandra Vaher, 12-Keitlyn Metsmaa

Naiskond kohtus karikasarja 1/16 finaalis Viljandis oma duubelnaiskonna JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendvõistkond ning väljus heitlusest kindla 4:1 võiduga. Erinevatel põhjustel jäid mängust eemale Kärt Hüdsi, Astrid Erik ja Katariina Kinnunen (U19 koondis). Küll olid tagasi rivis Anette Laureen Linnuste ja Sandra Vaher. Avaväravat tuli oodata peaaegu avapoolaja keskpaigani, siis sündis kodunaiskonna väravavahi ja kaitsja vahelisest arusaamatusest esimene värav. Ave-Lii Laasi söödu toimetas väravasse Kristin Kukli. Sarnaste vormide tõttu adidase vestides mängima pidanud naiskond sai peale avaväravat oma söödumängu üsna ladusalt käima ning poolaja lõpu eel suurendas Ave-Lii Laas eduseisu kaheväravaliseks, seekord oli söödu andjaks Kristin.
Teisel poolajal jätkus sarnane mängupilt. Ründas ka kodunaiskond, kuid kaisteliin mängis hästi ning hoopis kapten Ave-Lii oli see, kes Kristel Kotkase nurgalöögi peaga väravasse lõi. Vastased siiski nulli peale ei jäänud ning üks ebaõnnustunud pallikaotus keskväljal lõppes Karina Piirimaa selja taga võrgus. Mängu viimase värava lõid siiski allegrod. Kristeli söödust vormistas kübaratriki Ave-Lii ja tulemusega 4:1 liikusid järgmisesse ringi allegrod. 1/8 finaalis ootab naiskonda Rahvaliiga valitsev meister Pärnu JK Vaprus. Mängu aeg on veel täpsustamisel.

Enne mängu:
Kaido Kukli: Arvan, et tuleb huvitav mäng. Vastane on kindlasti väga motiveeritud! Loodame ikkagi karikas edasi pääseda!

Anette Laureen Linnuste: Ees on põnev kohtumine ja kindlasti peame valmis olema tugevaks mänguks. Tulemust määravaks saab tahtejõud ja meil seda on!