FC Lootos : 1-Karina Piirimaa, 11-Kristel Kotkas, 15-Astrid Erik, 4-Merili Tamm, 31-Katrin Piirimaa, 2-Kirta Talgre(c), 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 6-Sandra London (88`.24-Katariina Kinnunen), 7-Ave-Lii Laas, 13-Hanna Rästa (75`. 28-Keiju Planken)
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 24-Katariina Kinnunen, 28-Keiju Planken
Treener: Kaido Kukli
Füsioterapeut: Kärt Satsi

Naiskonna jaoks on suvepuhkus lõppenud ja täna jätkati mänge Meistriliigas. Sõiduks Kambjasse, Tartu SK 10 Premiumiga, oli klubi naiskonnale ette valmistanud tuliuue klubibussi. Ja allegrod oskasid seda väärikalt hinnata. Liigatabelisse lisati kolm punkti juurde ja väravate arve kahekordistati isegi väikese varuga. Kristel Kotkas`el täitus klubi esindusvõistkonna eest 150. mäng.
Nagu treener Kaido Kukli mängu eelses kommentaaris oli lootnud, olid heas korras Kambja staadionimurule rivistunud allegrod tahtmist täis võtta revanš kevadel Lootospargis saadud kaotuse eest. Mäng algas võrdsete võimalustega mõlemale poole ja oma kunagise duubelvõistkonna ees aukartust ei tuntud. Veerandtunnise mängu järel pääses vasakult äärelt läbi Sandra London, kes purjetas trahvikastis peaaegu otsajooneni, ning virutas terava nurga alt palli lati alla. Värav oli vastaste jaoks paras šokk ja kuni ennast koguti tiksus aeg omasoodu. Vahepeal tegi mitu head tõrjet Lootose väravas täna suurepärast mängu näidanud Karina Piirimaa ja  pooltunni möödudes olid tablool numbrid 0:2. Rünnakul aktiivselt tegutsenud Hanna Rästa sai hea söödu Kristin Kuklilt ning lõi oma esimese värava naiste meistrivõistlustel ja Meistriliigas, viies Lootose juhtima 2:0. Seni üsna kindlalt tegutsenud Lootose kaitseliin pidi korraks tunnistama tagasilööki, kui 39.minutil kaotati äärel pall ning Samanta Uueda pääses väravavaht Karina Piirimaaga silmitsi, vähendades kaotusnumbreid 1:2 peale. Allegrod aga olid täna peatamatud ning 42. minutil andis Kirta Talgre paremalt äärelt nurgalöögi, mis küll esimest korda tagasi tuli, kuid teisele tsenderdusele sai pea vahele Ave – Lii Laas, viies Lootose vaheajale 3:1 eduseisus.

Võis arvata, et teist poolaega alustab kodunaiskond suure survega ja nii see oligi. Allegrode keskkaitses tegutsenud Merili Tamm ja Astrid Erik, ning äärtel mänginud Katrin Piirimaa ja Kristel Kotkas said aga täna SK10 esisnaipri – Roopalu nullimise ja ka ülejäänud ülesannetega kenasti hakkama. Kontrarünnakutest tekkis ridamisi häid võimalusi meie mängijatel, kuid palli võrku siiski ei saadud. Allegrode väravas näitas suurepärast mängu Karina Piirimaa, kes tõrjus ja püüdis mitmeid väga ohtlikke kaug- ja lähilööke. Keskväljal hoidsid korra majas Kristin Kukli ja Liisi-Anete Mark. 75.minutil tegi Lootos esimese vahetuse ning endast kõik andnud Hanna Rästa asemel pääses väljakule naiskonna noorim mängija – Keiju Planken. Möödus vaid viis minutit ja Ave-Lii Laasi sööt viis Keiju heale posistsioonile trahvikasti ja meie noor ründaja ei jätnud võimalust kasutamata. Esimese pealelöögi väravavaht tõrjus, kuid teise vastu oli võimetu ja Keiju lõi oma esimese värava Meistriliigas, viies Lootose juhtima juba 4:1. Vastaste motivatsioon langes märgatavalt ning platsil toimus mitmeid toorevõitu olukordi. 88.minutil tegi Lootos teise vahetuse ning ääres kõvasti rassinud Sandra Londoni asemel sekkus mängu Katariina Kinnunen. Allegrod enam initsiatiivi ei loovutanud ning kohtunik Cathy Pärnametsa vile kuulutas mängu lõppenuks.
Nüüd ootab naiskonda ees päev puhkust ja juba esmaspäeval sõidetakse laagrisse, et koguda vormi järgmiseks kohtumiseks. 29.juulil võõrustatakse Lootospargis lähemat konkurenti – Tallinna Kalevit. Omavanuste noortekoondistega aga suunduvad 19-21.juulini kestvale Balti turniirile Ave-Lii Laas, Astrid Erik ja Hanna Rästa.