10 ja 11. veebruaril mängitakse Mesikäpa hallis taaskord saalijalgpalli. Mõlemal päeval osaleb seitse võistkonda. Laupäeval on võistlustules naiskonnad ja pühapäeval meeskonnad. Naiskondade turniiril on kohal mõlemad kahekordsed võitjad – FC Lootos ja SK 10 Premium. Lisaks neile Lootose ja JK Tallinna Kalevi järelkasvu võistkonnad. Ülejäänud osalejad on FC Elva, FC Otepää ja klubi Rahvaliiga naiskond Lootose Vutid. Meeste turniiril osalevad FC Lootos ja FC Elva II koos oma järelkasvuvõistkondadega. Lisaks veel FC Otepää, FC Helia Puit ning Värska Originaal.

Lühikommentaarid andis turniiri üks organisaatoreid, korraldajaklubi meeskonna ja naiskonna peatreener,  Kaido Kukli (pildil).

Kaido_1

Mida Põlva Cupilt ootad ?

“Põlva CUP sai ellu kutsutud selleks, et klubi täiskasvanute võistkondadel oleks oma kodune turniir, kus võiks saalihooaega lõpetada.”

Kuidas võistkonnad turniiriks valmis on ?

“Loomulikult ootan, et võistkonnad mängiksid hästi  ja saaks hea koha, aga arvestades, et saalis pole praktiliselt kordagi saanud trenni teha, siis eks paistab. Palju on olnud ka muudatusi ja võistkondade koosseisud on seetõttu üsna eksperimentaalsed. Mõned mängijad alles taastuvad vigastusest. Samas on järelkasvuvõistkondades mitmed eemal külmetushaiguste tõttu. Mõned ei saa osaleda ka töökohustuste tõttu.”

Millised on plaanid veebruariks ?

“Rohkem saaliturniire meeskonnale ja naiskonnale plaanis ei ole. Hakkame  valmistuma meistrivõistluste hooajaks ja käib kontrollmängude kokkuleppimine. Järgmised turniirid on juba Lootospargis, 17.märtsil meeskondadele ja 18.märtsil Allegro CUP naiskondadele.”

Põlva CUP on saalijalgpalli turniir, mis toimub aastast 2013. Naiskondade turniiri võitjaks on kahel korral tulnud FC Lootos ja SK10 Premium ning korra Tartu JK Tammeka. Meeste turniiri on ainsana kaks korda võitnud FC Lootos. Korra on võitjaks tulnud SK 10 Premium, JK Tammeka U19 ja Rantipol Võru.

2018_Kuulutus

 

Lisa kommentaar