15. juuni kell 19, tavbivere gümnaasiumi staadion, III liiga lõunatsoon – 5.voor

Kohtunik: Raiki Mänd, abikohtunikud Ahti Lepp, Karl Markus Kiudma

hoiatused:   63`.Mahlakas, 87`.Päkko, 89`.Murumaa (kõik Wolves) – 8`.Jürgen Juks (Lootos)
.

FC Äksi Wolves : Raido Mahlakas (vv), Kull(72`.Saluvee), Agu, Lekunze(66`.Padar), Murumaa, Mihkel Kaasik, Torokvei, Päkko (k), Kanep(77`.D.Kaasik), Piiri (61`.Ralf Mahlakas), Alak. varus: saluvee, K.Kull, Kaljurand, Daniil Kaasik, Ralf Mahlakas, Kerro, Padar. Treener

FC Lootos: 69-Roomet Kõiv (vv), 1-Markus Villako, 2-Stefan-Ander Ploom, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks(k),  29-Rasmus Mathias Mõttus, 6-Carlos-Mathias Vaher (55`.4-Remi Oper), 12-Maik Kolats (46`.7-Priit Rahuelu), 66-Sten-Markus Meekler, 20-Tauri Kolk, 11-Kevin Keret Ojaste (88`.15-Karol-Ari Krimses)
varus: 15-Karol-Ari Krimses, 4-Remi Oper, 7-Priit Rahuelu   treener: Rauno Puusepp

Meeskond mängis taas nädalasisese mängu. Viiendaks voorus sõideti tabiveresse, kus kohtuti kohaliku FC Äksi Wolvesiga. Koduvõistkond asus veerandtunni järel kohtumist 1:0 juhtima. 22.minutil viigistas mänguseisu Rasmus mathias Mõttus, kellele see oli meeskonna eest esimeseks tabamuseks. Viigilise tulemusega mäng ka lõppes ja meeskond lisas tabelisse punkti juurde.

Laupäeval on ees juba tõsisem vastane, kui “sauruste derbys” kohtutakse Valgas sealse Warrioriga.